Bebeğini gözünden bile sakınan annelere Wee Baby’den Nazar Boncuğu Serisi!  

21.09.2020
Bebeğini gözünden bile sakınan annelere Wee Baby’den Nazar Boncuğu Serisi!   

Dünyaya gözlerini yeni açmış bebeklerimiz hepimizin koşulsuz şartsız en kıymetlisidir. Doğumlarından itibaren “Nazar değmesin” temennilerini duyar,  binlerce yılın kadim bilgisini taşıyan nazar boncuğunu ne üstünden ne de eşyalarından eksik etmeyiz. Kötü enerjilerden koruduğuna inanılan, gördüğümüzde içimizi rahatlatan nazar boncuğunu  biberon, alıştırma bardağı ve emzikten oluşan özel bir seriye taşıyan Wee Baby, anne babaların da güvende hissetmesini sağlıyor.

 

Binlerce yıl boyunca farklı kültürlerde kullanılan ve kullanım biçiminde değişiklik olmadan günümüze gelen nazar boncuğu kötü enerjiye karşı bir simge olarak önemini korumaya devam ediyor.  Anadolu’da bebeklerin savunmasız olduğuna inanıldığı için doğumundan itibaren kullanılan nazar boncuğu, kundaktan beşiğe her yerde kendini gösteriyor. Basitliğinin içinde gizemli bir güç barındıran bu önemli simge şimdi bebeklerin tüm gün kullandığı eşyalarında da yerini buluyor. Wee Baby’nin bebekleri nazardan korumak için özel tasarladığı yeni Nazar boncuğu serisi, binlerce yılın inanışını ve kültürünü iyi dilek ve temennilerle bebeklere aktarıyor.

 

Kimi zaman bir ustalık eserinde görüp hayran kaldığımız kimi zaman da basitliği ve sadeliğiyle etkileyen nazar boncuğu biberon, alıştırma bardağı ve emziklerin üzerinde yerini alarak binlerce yılın iyi dileklerini bebeklerimize yansıtıyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.