Gordion AVM, Gordion Mobil ile harcadıkça kazandırıyor

22.09.2020
Gordion AVM, Gordion Mobil ile harcadıkça kazandırıyor

Ankara’da 150’den fazla mağazası ile hizmet veren Gordion Alışveriş Merkezi, yepyeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Gordion Alışveriş Merkezi’nin mobil uygulaması olan Gordion Mobil’e 20 TL ve üzeri miktardaki fişlerini giren ziyaretçiler, biriken puanlarıyla çekiliş ve bekleme olmadan, anında 250 TL’ye varan para yüklü Gordion Card kazanma fırsatı yakalıyor. Ayrıca, Gordion Mobil’in yeni hizmeti sayesinde ziyaretçiler GordiONline üzerinden istek, öneri ve şikayetlerini AVM’ye kolayca iletebiliyor.

GORDİON Alışveriş Merkezi’nin online uygulaması olan Gordion Mobil’e kayıt, danışma noktasına gidilmeden online olarak gerçekleştiriliyor. Yapılan alışverişler de yine aynı şekilde fişin fotoğrafı çekilerek uygulama üzerinden sisteme yükleniyor ve katılım böylece pratik bir şekilde gerçekleşmiş oluyor.

Ayrıca Gordion Mobil uygulamayı indiren ve ankete katılan ziyaretçiler ayrı ayrı 100’er puan kazanıyorlar. Pazartesi-çarşamba günlerine ait olan ve Gordion restoranlarından yapılan alışveriş fişleri de Gordion Mobil üzerinde 2 kat daha fazla puan kazandırıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.