M1Konya AVM’den sağlıklı hediye

23.09.2020
M1Konya AVM’den sağlıklı hediye

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, okula dönüş heyecanının yaşandığı bugünlere özel anlamlı bir kampanya gerçekleştirdi. Sağlıklı ve hijyenik alışverişin merkezi M1Konya AVM, 12-18 Eylül tarihleri arasında yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde M1Konya mobil uygulamasını indiren herkese, çocuklar için maske ve siperlik hediye etti.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1Konya AVM, okul öncesi ve 1. sınıf öğrencilerinin okullara döndüğü bugünler için anlamlı bir kampanyaya imza attı. ‘Sorumlu marka’ anlayışıyla 12-18 Eylül tarihleri arasında hayata geçirdiği kampanya kapsamında M1Konya AVM, 150 TL ve üzeri alışverişlerde M1Konya mobil uygulamasını indiren herkese, çocuklar için maske ve siperlik hediye etti.

Tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile M1Konya AVM, normalleşme sürecinde misafirlerine havadar ve sağlıklı ortamlar sunuyor. Çocukların okula dönüş alışverişi için M1Konya AVM’yi tercih eden aileler, mağazalardaki farklı farklı okula dönüş kampanyalarından faydalanabiliyor ve çocuklarının tüm okul ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www. fibacpm. com. tr adresinden ulaşılabiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.