Alfemo’nun yüzde 40 indirim kampanyası için son günler

26.09.2020
Alfemo’nun yüzde 40 indirim kampanyası için son günler

Alfemo’nun 20 Temmuz 2020 ile 30 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenlediği kampanya için son günler.

Stok imkanları ile sınırlı olan kampanyaya katılan ALFEMO mağazalarında Maximum Card ile fiyata 2-14 taksitli işlemlerde “+ 4 TAKSİT veya 2 Ay Erteleme” avantajı sunuluyor. Banka kampanya dönemi içerisinde erteleme, ilave taksit ve oranları değiştirme hakkına sahiptir. Yasal mevzuatta yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Alfemo bayilere mail yoluyla değişiklikleri bildirmekle mükelleftir. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi ALFEMO mağazalarında yer almaktadır. ALFEMO önceden belirtmeksizin ürünlerde, ürün fiyatlarında, satış koşullarında değişiklik yapma ve belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyalar farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Bu kampanya T.C Sanayi Bakanlığı 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygundur. Fiyatlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Listelenen fiyatlara KDV dahildir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır.
Olabilecek tipografik hatalardan, baskı hatalarından ve renk kayıplarından ALFEMO sorumlu değildir. Taksitli fiyatlarda tutarın yuvarlanmasından dolayı küçük farklılıklar olabilir.
“%40’a Varan İndirimler” kurgulu kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, Yatak Merkezi ve Home Decor ürün alımlarında geçerli olacaktır.
  • Kampanya döneminde tek ürün alımlarında fiyat listesinde yer alan indirimli peşin fiyat üzerinden satış yapılacaktır.

Ürünlerin tüm indirimler uygulanmış fiyatları perakende fiyat listesinde ve alfemo.com.tr web sitesinde yer almaktadır

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.