Biraz Yağmur Kimseyi İncitmez Audioteka’da

28.09.2020
Biraz Yağmur Kimseyi İncitmez Audioteka’da

 

Türkiye’nin önde gelen sesli kitap girişimlerinden Audioteka, Timaş Yayınları’yla işbirliği kapsamında en çok merak edilen yeni üç eseri daha sesli kitap koleksiyonuna ekledi. Romanları ve oyunculuğu ile Türkiye’de ve dünyada büyük ilgiyle takip edilen Bahadır Yenişehirlioğlu’nun yeni romanı Antikacı’yı, Askerî antropolog Aynur Onur Çifci’nin tarihin bilinmeyenlerine ışık tuttuğu Ben Türk adlı çalışması ve Kemal Sayar’ın usta kaleminden çıkan Biraz Yağmur Kimseyi İncitmez adlı eserini Audioteka uygulamasını indirerek ilk 14 gün ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

 

 

Audioteka, koleksiyonuna yeni sesli kitaplar ekleyerek daha fazla kişiye sesli kitap deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Timaş Yayınları ile işbirliği kapsamında yayınevinin etiketiyle çıkan üç eser daha Audioteka’da sesli kitap olarak dinleyicilerle buluşacak.

 

Kore’deki 255 Türk esirinin gerçek hikayesini dinleyin

Timaş yayınları etiketiyle yayınlanan ve romanları ve oyunculuğu ile Türkiye’de ve dünyada büyük ilgiyle takip edilen Bahadır Yenişehirlioğlu’nun çok konuşulan yeni romanı Antikacı, Askerî antropolog Aynur Onur Çifci’nin Türk, Amerikan ve İngiliz arşivlerinden elde ettiği askerî belgelere, esir olan Türk askerlerle yaptığı mülakatlara ve ailelerinden temin ettiği şimdiye değin yayınlanmamış notlara dayanarak Kore’deki 244 Türk esirini ve onların esaret hayatları hakkındaki gerçekleri ele alan çalışması Ben Türk ve hayatla buluşmanın “hayatı askıya almadan” yaşamanın ipuçlarını veren Kemal Sayar’ın Biraz Yağmur Kimseyi İncitmez adlı eseri Audioteka uygulamasını indirerek ilk 14 gün ücretsiz olarak dinlenebilecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.