Polosmart Akıllı Saatler ile ana imzanızı atın

28.09.2020
Polosmart Akıllı Saatler ile ana imzanızı atın

Anı yakalarken stilinize ayrıcalıklı bir dokunuş katmaya ne dersiniz? Polosmart renkleri ve tasarımlarıyla dikkat çeken akıllı bileklik ve saatleri ile teknoloji severlere ilham verici seçenekler sunuyor.

Tüketiciyi merkeze alan yaklaşımla tasarım ve üretimlerini sürdüren TT Teknoloji markalarından Polosmart, akıllı saat seçenekleriyle “Ne kadar adım attım?”, “Kaç kalori yaktım?” gibi sorularınıza  cevap verirken iddialı tasarımlarıyla stilinizin de vazgeçilmezi oluyor.

 

Rengini seç!
Polosmart PSSW 4 Akıllı Bileklik

Polosmart PSSW 4 Akıllı Bileklik, yaptığınız sporu ölçülebilir hale getirirken pembe, mavi ve siyah renk seçenekleriyle tarzınıza da uyum sağlıyor. Adım sayma, kalori ölçme, kalp hızı ölçme, kat edilen mesafeyi gösterme ve mesaj bildirimi özellikleriyle günlük durumunuzu takip etmeye yardımcı olan akıllı bileklik, uygulamalara tanımlanan ayar ile anlık bildirimlerden anında haberdar olma imkanı da sunuyor. 0.96 inch TFT Ekran’a sahip Polosmart PSSW 4 Akıllı Bileklik, iki saatte şarj ile 3-4 gün çalışma ve 15 güne kadar bekleme süresine sahip.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.