Zyliss’den Swift Salata Kurutucusu

28.09.2020
Zyliss’den Swift Salata Kurutucusu

Hem hafif yemekler hem de kilo kontrolü için sağlıklı ve bir o kadar da lezzetli salatalar için malzemelerin tek tek yıkanması ve kurutulması gerekiyor. Zyliss Swift Salata Kurutucusu malzemelerin derinlemesine yıkanmasına yardımcı olurken aynı anda salatalardaki fazla suyun tümüyle atılmasına yardımcı oluyor. Size kalansa lezzetli salataların tadını çıkarmak oluyor. 

Sunduğu pratik çözümleriyle mutfakta mucizeler yaratmanıza yardımcı Zyliss, Swift Salata Kurutucusu’yla sofraların vazgeçilmez menüsü olan salatalara en lezzetli imzaları atmanızı sağlayacak.

Patentli teknolojisiyle daha kuru ve lezzetli salatalar

Taze yeşillikleri derinlemesine yıkayan, salatada kalan fazla sulardan ve suyun salatada bıraktığı tatsızlıktan kurtulmanızı sağlayan Swift Salata Kurutucusu, kolay kullanım ve pratikliği ile birer salata şefine dönüşmenizi sağlayacak. Daha kuru ve daha lezzetli yeşillikler için Aquavent teknolojisi ile tasarlanmış patentli sepetiyle daha fazla hava akışı ve su tahliyesi sağlayan salata kurutucu, tek el ile bastırılarak kullanılan yapısıyla pratik bir kullanım sağlıyor.

Rengiyle mutfağınızla uyumlu

Kurulama sonrası salata servisi için de kullanılabilen kasesiyle birden fazla fonksiyonu bir arada sunan kurutucu, 5 litre kapasitesiyle tek seferde 4 ila 6 kişilik salatayı yıkamanıza ve kurutmanıza yardımcı oluyor. Kullanım sonrası bulaşık makinesinde kolayca yıkanarak kadınların işini kolaylaştıran salata kurutucu, 5 yıl garanti sunuyor. Yeşil rengiyle mutfağınızla uyum sağlayan kurutucu, zemine tutunmayı kolaylaştıran bandıyla da istenmeyen kazaların önüne geçiyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.