Doğru PVC pencere ve kapılar hem cebinizi hem de çevreyi korur

29.09.2020
Doğru PVC pencere ve kapılar hem cebinizi hem de çevreyi korur

Dünya standartlarında üstün teknoloji ile PVC üretimi gerçekleştiren Egepen Deceuninck’in pencere ve kapı sistemleri, mekanlarda yaşam konforunu artırırken sağladığı enerji tasarrufu ile bütçenizi de koruyor.

Havaların yavaş yavaş serinlediği şu günlerde mekanlarda da kış hazırlıkları başlıyor. Isı kaybının yaklaşık yüzde 28’inden sorumlu olduğu araştırmalarla da ortaya konan pencerelerde en doğru ürünlerin kullanılması yaşam konforunu artırırken, enerji tüketiminin daha az olmasını sağlayarak aile bütçesini de rahatlatıyor. Türkiye’nin penceresi Egepen Deceuninck, üstün teknolojisi sayesinde enerji kaybını engelleyen, emniyetli, dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ürünleri ile mekanınıza en uygun ve en doğru ürüne kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Yüzde 100 geri dönüşümlü malzeme

Doğru pencere seçiminin püf noktalarını anlatan Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, “Pencerenin profil genişliği, ısı, ses yalıtımı, hava geçirgenliği, odacık sayısı, direnç sınıfı ve cam kalitesi PVC pencere seçiminde dikkat edilmesi gereken özellikler” diyor. Özen ayrıcaEgepen Deceuninck’in üretimini gerçekleştirdiği PVC sistemlerinin hiçbirinde ağır kurşun ve metale yer vermediğini belirterek “Yüzde 100 geri dönüşümlü, çevreye duyarlı olarak üretilen PVC’ler sürdürülebilir bir dünya için katkı sağlıyoruz” sözleriyle ürünlerin çevre dostu özelliklerine de dikkat çekiyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.