Tchibo Esperto Latte ile her eve bir barista

29.09.2020
Tchibo Esperto Latte ile her eve bir barista

Evde mükemmel kahveler yaparak “Evinizin baristası” olmaya ne dersiniz? Tchibo’nun kahve tutkunlarına sunduğu yeni tam otomatik çekirdek kahve makinesi Esperto Latte, süt köpürtme fonksiyonu ile hayatı kolaylaştıracak. Evde lezzetli cappuccino, latte ve latte macchiato gibi farklı kahve çeşitlerini kolayca hazırlayabileceğiniz Esperto Latte, yanında 2 kg Barista çekirdek kahve hediyesiyle kahve tutkunlarıyla buluşuyor.

Tchibo, yepyeni bir kahve makinesiyle farklı bir deneyim sunuyor. Yeni Esperto Latte, tam otomatik olması ve süt köpürtme fonksiyonuyla evde barista uzmanlığında kahveler yapmanıza yardımcı olacak.

Kahveler tam istediğiniz kıvamda!

Esperto Latte, kahve çekirdeklerini doğru oranda öğütme özelliği sayesinde dilediğiniz kahveyi kolayca ve tam istenilen kıvamda hazırlayabiliyor. Tam otomatik olmasının yanı sıra süt köpürtme fonksiyonuyla da dikkat çeken Esperto Latte ile birbirinden lezzetli cappuccino, latte ve latte macchiato gibisütlü kahve çeşitlerini kolayca deneyimleyebilir, sohbetlerinize ayrı bir keyif katabilirsiniz.

Tanışmaya özel kampanya Çekirdek Kahve Hediyeli

Kahve tutkunlarıyla tanışmaya özel mükemmel uyumu keşfedebilmeniz için 1 kg Barista Espresso ve 1 kg Barista Caffe Crema Çekirdek Kahve hediyesiyle birlikte geliyor.

Uygun fiyatı ve kahve hediyesiyle birlikte Esperto Latte, sınırlı sayıda olmak üzere www. tchibo. com. tr  ‘de ve Tchibo mağazalarında kahve severlerle buluşuyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.