HyperX, Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesini duyurdu

30.09.2020
HyperX, Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesini duyurdu

Alloy Elite 2 mekanik oyun klavyesi, HyperX mekanik anahtarlar ve HyperX Pudding tuş kapakları özellikleriyle birlikte geliyor.

Kingston Technology Company Inc. oyun birimi HyperX, yeni duyurduğu Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesi ile Alloy klavye serisini genişletiyor. Yeni Alloy Elite 2 oyun klavyesi, orjinal Alloy Elite tasarımına sahip, performans, uzun ömür ve anahtar başına 80 milyon ömür boyu tıklama oranı için tasarlanmış olup, doğrusal HyperX Red mekanik tuşlarını içermektedir. Klavye üzerinde, hızlı erişim düğmeleri ve ses seviyesi ayarlama tekerleğine sahip özel medya tuşları bulunup, daha fazla LED ve RGB aydınlatma için çift katmanlı şeffaf, HyperX yazı karakteriyle yazılmış HyperX pudding tuş kapakları bulunmaktadır.

HyperX Alloy Elite 2 ‘de LED ışıklandırmalı özel ışık çubuğu bulunmaktadır, tuş başına aydınlatmalı dinamik RGB efektlerine1 ve RGB renklere sahiptir. Alloy Elite 2, dayanıklılık için sağlam çelik çerçeve ile üretilmiştir. Parlaklık, aydınlatma efektleri ve oyun modu için hızlı erişim düğmelerine sahip olup, bununla birlikte özel medya düğmeleri ve büyük bir ses seviyesi ayarlama tekerleği bulunmaktadır. Alloy Elite 2, ayrıca USB 2.0 geçişi, %100 yanlış tuş algılama/önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama özelliğine de sahiptir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.