Burgan Bank’tan sağlık çalışanlarına özel fırsatlar

01.10.2020
Burgan Bank’tan sağlık çalışanlarına özel fırsatlar

Burgan Bank, Covid-19 pandemisi döneminde büyük emek veren tüm sağlık çalışanlarına yönelik ayrıcalıklı bir paket hazırladı. Doktorlardan hemşirelere, eczacılardan sağlık teknisyenlerine kadar tüm sağlık personelinin yıl sonuna kadar yararlanabileceği pakette, vadeli mevduatlara cazip faiz oranları, ücretsiz EFT/havale ayrıcalığı ve ilk banka kartı harcamasına para iadesi gibi birçok avantaj yer alıyor.

 

Butik bankacılık anlayışı ile tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik özel ve hızlı çözümler üreten Burgan Bank, Covid-19 salgınında toplumsal dayanışmaya ve mücadeleye katkı sunmaya devam ediyor. Bu amaçla banka, büyük bir özveriyle hizmet veren sağlık personellerine ayrıcalıklı özel bir finansal paket hazırladı.

 

Faiz oranlarında cazip fırsatlar

Sağlık çalışanlarının birikimlerine yönelik şube ve dijital bankacılık kanalları üzerinden birçok avantaj içeren paket, 1 milyon TL’ye kadar olan vadeli mevduat hesaplarına cazip faiz oranları sunuyor.

 

Ücretsiz EFT ve havale

“Sağlık çalışanlarımızın yanındayız” anlayışıyla hazırlanan özel pakette, şubeler ve dijital bankacılıktan yapılan EFT ve havale işlemlerinden ücret alınmıyor. Ayrıca, Burgan Bank banka kartı ile yapılan ilk 50 TL ve üzeri alışverişe 50 TL para iadesi veriliyor.

 

2020 yılı sonuna kadar geçerli

Doktorlardan hemşirelere, sağlık teknisyenlerinden eczacılara kadar tüm sağlık personelinin yararlanabileceği Burgan Bank’tan sağlık çalışanlarına ayrıcalıklı paket, 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

 

Burgan Bank şubelerinden, burgan. com. tr internet sitesinden ve Burgan Dijital mobil uygulaması üzerinden detaylı bilgiye ulaşılabiliyor, başvuru yapılabiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.