MasterChef Türkiye’nin haftanın 3. eleme adayı kim oldu?

03.10.2020
MasterChef Türkiye’nin haftanın 3. eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de 7. haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununu mavi takım oynadı. Mehmet Şef’in imza tabağına en yakın tabağı yapan Sefa bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı olurken hangi takım arkadaşını potaya yolladı?
Tanya tedavisinin ardından dönerken, Somer Şef yaşananları Tanya’ya şu sözlerle özeltledi: Hiçbir şey kaçırmadın. Herkes kötü tabak getirdi. İçlerinden en az kötüyü Sefa yaptı. O yüzden Sefa dokunulmazlık aldı. Şimdi içinizden birini direkt olarak potaya yollayacak. Daha sonra buraya gelip tekrar konseyimizi yapacağız.

SEFA, KİMİ POTAYA GÖNDERDİ
Bunun ardından Sefa şöyle konuştu: Bugün gerçekten güzel yarıştık. Ama güzel tabaklar çıkaramadık. Bunda da hepimizin suçu var. Kazanan tabak olsun, kazanamayan tabak olsun. Çok güzel takımız ama bugün takım olmadık. Aklımda üç isim var; tamamen performansa dayalı. Mecburen üçünden birini yollayacağım. Başka da çarem yok. Öncelikle Didem sana bir şey sormak istiyorum: Bugün ne yaptın?
Didem: Furkan’la tatlıyı yaptık.
İki isim var. Ben bir tık daha öne çıkan Uğur, seni söylemem gerekiyor. Servis esnasında kılçık çıktı. Zaten kılçık olmasa da tabağı geçemiyordu. Diğer başarısız tabaklar var. Onlar da konseyde ortaya çıkacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.