M1KONYA AVM, TSE’den Güvenli Hizmet Belgesi aldı

05.10.2020
M1KONYA AVM, TSE’den Güvenli Hizmet Belgesi aldı

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, COVID – 19 ile mücadele kapsamında yaptığı düzenlemeler ve uygulamaya aldığı önlemlerle, COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazandı. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Tarafından verilen COVİD-19 Güvenli Hizmet Belgesi ile AVM, misafirleri ve çalışanlarının sağlığı için aldığı önlemleri uzman bir kurumca tescilledi.

Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1Konya AVM, halk sağlığını ön plana alan uygulamalarına titizlikle devam ediyor.

Pandemi ile mücadele kapsamında açıklanan tedbirlere ilk günden bu yana büyük özen gösteren M1Konya, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazandı. TSE uzmanlarınca yapılan denetimlerin ardından, COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı’nın şartlarını sağlayarak güvenli hizmet belgesi almaya hak kazanan AVM’nin aldığı önlemler, uzman bir kurumca tescillenmiş oldu.

Tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile M1Konya AVM, normalleşme sürecinde misafirlerine havadar ve sağlıklı ortamlar sunuyor. Girişlerde uygulanan temassız dijital termometre ile ateş ölçümü, maske kontrolü ve diğer pandemi dönemi önlemlerini titizlikle uygulayan AVM, hijyenik ve sağlıklı alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.