Küçük onarımlar için çözüm sunan paket: ‘’Mini Onarım’’

06.10.2020
Küçük onarımlar için çözüm sunan paket: ‘’Mini Onarım’’

Generali Sigorta araçta oluşan hasarların (kaporta, boya, tampon, ön cam ve döşeme hasarları), hasar dosyası açmadan giderildiği “Mini Onarım” paketini araç sahipleriyle buluşturuyor.

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Generali Sigorta Kasko poliçenizde belirtilen ölçüsel ve adetsel limitler dahilinde, aracınızda meydana gelen hasarların (kaporta, boya, tampon, ön cam ve döşeme hasarları) giderildiği “Mini Onarım” paketini araç sahipleriyle buluşturuyor. Generali Sigorta’nın Mini Onarım anlaşmalı RS Oto Servisleri’nde sağlanan hizmet kapsamında araç sahipleri, oluşan hasarları hasar dosyası açmadan sorunsuzca çözebiliyor.

Aracın orijinalliğini koruyor

Generali Sigorta’nın  bütçe ve ihtiyaca göre tamamen isteğe bağlı olarak özelleştirilebilen “Benim Kaskom” kasko sigortası içine dahil edilebilen Mini Onarım paketinin sunduğu teminatlar; araçların orijinalliklerini ilk günkü gibi korumalarına imkan verirken, büyük masraflara engel olarak bütçe açısından da tasarruf edilmesini sağlıyor.

Ücretsiz ve limitsiz hizmetleri de kapsıyor

Yılda 4 adet, boya hasarlı kaporta göçük düzeltme ve boya tamiri ve mini yama, yılda 8 adet boyasız kaporta göçük düzeltme, iç döşeme tamiri, ön cam tamiri, leke çıkarma hizmeti sunan Generali Sigorta’nın “Mini Onarım” paketi, ayrıca plastik tampon tamiri ve tabi plastik kaplama hizmetlerini de limitsiz olarak karşılıyor. Araç sahipleri, Generali Sigorta acenteleri veya çağrı merkezi üzerinden Mini Onarım paketi ile ilgili daha detaylı bilgiye anında ulaşabiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.