Tepe Home’dan tasarımın mimarlarına özel başarılı bir adım

06.10.2020
Tepe Home’dan tasarımın mimarlarına özel başarılı bir adım

Yaşam alanlarında şık ve fonksiyonel çözümler sunan Tepe Home, Mimarlar Günü’ne özel kampanyası ile dikkat çekiyor.

Mobilyalarda %10 indirim fırsatı sunan Tepe Home, geleceği tasarlayan mimarları Ekim ayı sonuna kadar kaçırılmayacak bir kampanya ile buluşturuyor. Kullanım alanları ve geniş ürün gamı ile dikkat çeken marka, geniş koleksiyon çeşitliliği ile de kullanıcılarına erişilebilir konfor alanı sağlıyor. Mimarlar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcıların yararlanabileceği kampanyada meslek kimlik kartının ibraz edilmesi gerekiyor. İndirimi, Tepe Home online mağazası www. tepehome .com. tr’de değerlendirmek isteyenler ise meslek kimlik kartının bir örneğini iletisim@tepehome. com. tr adresine göndererek mailine gelen indirim kodunu kullanarak kampanyadan yararlanıyor.

Uluslararası Mimarlar Birliği (UIA) tarafından 2020 yılı için, “Daha iyi bir kentsel geleceğe doğru.” olarak belirlenen temaya da vurgu yapan Tepe Home, bu özel günde çözüm ortaklarına özel, anlamlı bir kampanya sunuyor.

Tepe Home mimar, iç mimar ve tasarımcılarla işbirliklerini artırarak sürdürürken; ihracat, perakende, e-ticaret, toplu satış ve anahtar teslim projeler ile geniş bir yelpazede operasyonlarını sürdürüyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.