Haşmet Gürkan, Ali Rıza’yı sağ kolu ilan eder

11.10.2020
Haşmet Gürkan, Ali Rıza’yı sağ kolu ilan eder

Arıza’nın 5. bölümünde Haşmet Gürkan’ın, Ali Rıza’yı sağ kolu ilan etmesi tüm dengeleri değiştirir. Ali Rıza’nın sözleri ile konsorsiyumda gerilim iyice artar. Bu çarpıcı gelişmeyle birlikte Arıza’nın yeni bölümünde heyecan iyice yükselir.

Arıza Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

  • Yapım :O3 Medya
  • Yönetmen :Recai Karagöz
  • Senaryo :Ozan Aksungur
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.