İstMarina AVM ‘Okula Dönüş’te100 bin TL kazandıracak

12.10.2020
İstMarina AVM ‘Okula Dönüş’te100 bin TL kazandıracak

Anadolu Yakası’nın sosyal yaşam merkezi İstMarina AVM, 12 Ekim’de yeni eğitim dönemine merhaba demeye hazırlanan öğrencileri ve ailelerini sevindirecek indirim ve kampanyalarla dikkat çekiyor. Yüksek hijyen ve güvenlik önlemleriyle açık havada sosyal alışveriş deneyimi sunan AVM, ‘Kazançlı Alışveriş’ mottosuyla 06 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek kampanyada, toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlerde her ay 1 kişiye 100.000 TL Yüklü Param troy kart, 1 kişiye ise iPhone 11 Pro Max hediye edecek.

 

“Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina, yüksek güvenlik önlemleri ile birlikte açık havada alışveriş deneyimi sosyal aktivitelerinin yanı sıra sunduğu özel fırsat ve kampanyalarına devam ediyor.

 

İstMarina AVM, yeni eğitim-öğretim döneminin 12 Ekim’de başlayacağının açıklanmasının ardından alışveriş telaşına giren aileleri sevindirecek sürprizlerle karşılıyor.  Tüm okul alışveriş ihtiyaçlarının karşılanabileceği seçkin mağazaların yer aldığı İstMarina AVM, kazançlı alışveriş fırsatlarıyla hem öğrencilerin hem de ailelerin yüzlerini güldürecek indirim ve kampanyalara imza atıyor.

 

06 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada, İstMarina AVM’den yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde, her ay 1 kişiye çekilişle 100.000 TL yüklü Param troy kart hediye edilecek. Kampanya da aynı zamanda her ay 1 kişi iPhone 11 Pro Max’ın sahibi olacak.

 

 

DEV MARKALAR YER ALIYOR

Vakko’dan Koton’a, Kiğılı’dan Zara’ya, Hotiç’ten Teknosa’ya, Ebebek’ten Altınbaş’a, İpekyol’dan Network’e kadar birçok ünlü markanın yeni konseptlerinin yer aldığı İstMarina AVM, tüm misafirlerini kazançlı ve dolu dolu bir alışveriş keyfi yaşatmak için AVM’ye davet ediyor.

 

AÇIK HAVADA SOSYAL YAŞAM

Açık havada deniz manzarası eşliğinde, bol oksijenli bir sosyal yaşam alan sunan İstMarina AVM, geniş teras alanı, geniş alanlara yayılan yüksek oturma kapasitesi, açık havada yemek yeme imkanı sunan cafe ve restoranları, pandemiye karşı alınan yüksek hijyen ve güvenlik önlemleriyle ziyaretçilerin tercih sebebi oluyor.  İstMarina AVM, keyifli bir alışveriş deneyiminin yanı sıra sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de ziyaretçilerine eğlence dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.