Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan’dan eğlenceli Taş Pati Makas Oyunu

12.10.2020
Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan’dan eğlenceli Taş Pati Makas Oyunu

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ Atacan ve eşi Yağmur Atacan Cheetos’un eğlenceli oyunu “Taş Pati Makas” projesi için tekne tatillerinde eğlenceli bir video ile bir araya geldiler. Birbirlerine sorular soran çiftin eğlenceli videosu keyifli görüntülere sahne olurken, sosyal medyada hayranları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu…

 

Ailelerin vazgeçilmez lezzeti Cheetos, Taş Kağıt Makas oyununu baştan yazıyor ve Taş Pati Makas ürünüyle Cheetos severleri yepyeni bir eğlenceye davet ediyor. Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan’ın birlikte yer aldığı proje eğlenceli görüntüleriyle izleyenleri eski günlere götürürken büyük beğeni de topladı. Tüm aile bireylerinin keyifli anlarına eşlik eden Cheetos, yeni ürünü Taş Pati Makas ile her an eğlence ve heyecanı yaşatacak.

Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan çifti konuyla ilgili olarak “Her ikimizde Çocukluğumuzda çok sık “Taş Kağıt Makas” oyunu oynardık. Taş Pati Makas bizim için de son derece eğlenceli bir oyun oldu ve bizi eski günlere götürdü. Bu nostaljik oyunu tekrar hayata geçirdiği için Cheetos’a teşekkür ederiz. Umarız izleyenler de bizim kadar eğlenir” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.