Victorinox’tan çocuklara çocukluk anısı olacak çakı

12.10.2020
Victorinox’tan çocuklara çocukluk anısı olacak çakı

Çakılara eşsiz yorumunu katarak, kamptan şehir hayatına kadar her alanda kullanılan çok fonksiyonlu çakılar üreten Victorinox, renkleri tasarımı ve fonksiyonlarıyla çocuklara özel çakılara hayat verdi. “İlk Victorinox Çakım” sloganından yola çıkarak tasarlanan çakı, gelecekte unutulmaz bir çocukluk anısına dönüşecek. 

Doğa ve en zorunlu ortamlar için 100 yıldır çok fonksiyonlu çakılar üreten Victorinox, tasarımı, figürleri ve renkleriyle çocukluk anısına dönüşecek bir tasarıma daha hayat veriyor. Çocuklara özel olarak “İlk Victorinox Çakım” sloganıyla yunus, tavşan ve papağan olmak üzere 3 farklı tasarım seçeneği sunan çakı, çocukların renkli hayal dünyalarına yeni kapılar açacak. Boyun askısı ve çakının güvenli bir şekilde kullanımını gösteren boyama kitabıyla bir set halinde sunulan çakıda, yunus, tavşan ve papağana birbirinden renkli hayvan figürleri eşlik ediyor.

9 fonksiyonu bulunuyor

Çocukların kullanımı ve güvenliği için yuvarlatılmış büyük bıçağı bulunan çakının ayrıca, şişe açacağı, konserve açacağı, tornavida, kablo sıyırıcı, anahtarlık, cımbız, kürdan ve ağaç testeresi olmak üzere toplam 9 fonksiyonu bulunuyor. Yeşil, sarı ve mavi ağırlıklı renkleri, 84 mm uzunluğu ve 110 gram ağırlığı ile son derece kullanışlı olan çakı, anne babalar için de gelecekte çocuklara verilecek bir çocukluk anısına dönüşecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.