Karaca “Vantuz Turbo Cyclone” Elektrik Süpürgesi ile kusursuz temizlik

Karaca “Vantuz Turbo Cyclone” Elektrik Süpürgesi ile kusursuz temizlik

Karaca mutfak ve sofralardaki iddiasını elektrikli ev aletleri ile de sergiliyor. Günlük yaşamda önemli yer tutan ev temizliği kimi zaman en zorlanılan iş olabiliyor. Karaca, VANTUZ Turbo Cyclone elektrik süpürgesi ile ev temizliğine sihirli bir değnek dokunduruyor.

Güçlü vakumu ile tozlara aman vermeyen VANTUZ Turbo Cyclone, açma, kapama ve hız ayarını tek tuşta buluşturan pratik tasarımı ile hayatı kolaylaştırıyor. Alüminyum teleskobik borusu, hafif yapısıyla kullanım avantajı sağlarken, 5 metre güç kablosu sayesinde her yere uzanıyor.

VANTUZ Turbo Cyclone, ergonomik tasarımıyla her köşeye erişiyor ve her yeri temizliyor. Geniş bir alan tek seferde süpürülmek istendiğinde ise 4 farklı başlık seçimleri sunan VANTUZ Turbo Cyclone, turbo fırçasıyla sert zemin dahil, tüm yüzeyleri tertemiz yapıyor ve partikülleri maksimum emiş gücüyle yakalıyor. Turbo başlığın yanı sıra koltuk ucu aparatı, tül ve perde fırçası, kenar köşe olmak üzere 3 farklı aparatı ise tüm dar alanların derinden temizlenmesine yardımcı oluyor.

Toz torbasız özelliğiyle pratik hijyen sağlayan VANTUZ Turbo Cyclone, yüksek etkinlikteki partikül yakalayıcı filtresiyle tozu yakalayarak, çift HEPA filtresiyle tüm tozları içeride tutuyor.

Süpürme sonrası toz haznesi tek tuşla, kolayca boşaltılan VANTUZ Turbo Cyclone, ergonomik yapısı ile her yere sığıyor ve pratik bir şekilde yerine kaldırılabiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.