Silestone’dan yeni, klasik ve doğal renkler

13.10.2020
Silestone’dan yeni, klasik ve doğal renkler

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone, klasiğe dönüşecek yenilikçi renk ve tasarımlarına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu doğrultuda Polaris yeni Artika serisinin bir parçası olarak, Et. Noir, Et. Bella ve Et. D´Or marka tarihinin en çok satan koleksiyonu Eternal serisini genişletmek için ve Miami Vena Nebula serisinin yeni rengi olarak portföye eklendi.

 

Yenilikçi yüzeylerin mimari ve dünya lideri Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone, yüzeyler için yeni, şık ve bir o kadar da avangart renkler sunuyor. Hareket ve süreklilik sağlayan, derin, güçlü bir arka plan ve etkileyici damar yapısı sunan yeni renk seçenekleri, kullanıcı için yüksek performans ve en iyi tasarıma sahip yüzey alternatifi oluyor.

 

Artika’nın büyüsünü tamamlıyor

Gri bir görünüm, soğuk ve buzlu bir etkiye sahip Polaris, yeni olduğu kadar parlaklığı ve göz alıcılığıyla da dikkat çekiyor. Koyu arka planda beyaz damarların oluşturduğu ahenk ve zıt renklerin yarattığı kontrastla büyüleyici bir etki bırakan Polaris, yoğunluğu ve yüksek yarı saydam görünümüyle göz dolduruyor. Mekanlara kaliteli bir görünüm ve katma değer katan Polaris, oniks ve kuvarsit gibi malzemelerden ilham alan tonlar içeriyor. Yeni bir renk serisinin parçası olarak geliştirilen Polaris, Artika’nın büyüsünü tamamlıyor.

 

Yeni renkler en çok satan koleksiyona yeni bir soluk oluyor

2017’de Silestone® Eternal serisinin lansmanından, 2018 ve 2019’daki eklemelerden sonra Cosentino şimdi de Eternal’ın yeni renklerini piyasaya sürüyor. Et. Noir, Et. D’Or ve Et. Bella, marka tarihinin en çok satan koleksiyonuna yeni bir soluk oluyor.

 

Doğal taşın zarafetinden ilham alıyor

Doğal taşın saf zarafetinden ilham alan ve asimetrik bir tasarım sunan Silestone® Et. Noir, siyah yüzeyiyle farklılığı ve sadeliği bir arada sunuyor.  Beyaz ve turuncu tonların etkileşimiyle vurgulanan yoğun, dramatik damarların tüm bireysel zevklere hitap ettiği Et. Noir, koyu renklere dayalı iç tasarım seçimlerini büyüleyen ve ilham veren bir renge dönüşüyor.

 

Klasik ama bir o kadar da zamansız

Sıcak arka planı ve damarlarının yumuşaklığıyla dikkatleri üzerine çeken Silestone® Et. D´Or, altın tonları sayesinde en davetkar ve zarif mekanları tamamlıyor. Klasik ama bir o kadar da zamansız beyaz renk sunan Et. D´Or, doğadan ilham aldığı saflığı ve zarafeti mekanlara yansıtıyor.

 

Girdiği her mekanı çağdaş bir tasarıma dönüştürüyor

Silestone® Et. Bella doğal taşın zarif ve sıcak görünümünü tek bir yüzeyde bir araya getiriyor. Yumuşak ve kesintisiz, damarların grimsi tonuyla klasik bir tasarımı bulunan Bella, en avangart iç mimari mekanlara hayat veriyor.  Et. Bella girdiği her mekanı ve alanı çağdaş ve modern bir tasarıma dönüştürüyor.

 

Silestone® Eternal koleksiyonunda yer alan diğer renklerde olduğu gibi mermer görünümü, doğal taşın cazibesi ve geçmişi yeni renklerde de karşımıza çıkan nüanslar oluyor.

 

İlhamı nebula kümeleri

Evrendeki nebula kümelerinden esinlenen Miami Vena, ünlü Silestone® Nebula serisine eklenen doğal bir renk olarak karşımıza çıkıyor.  Mekanlara yeni bir hareket ve derinlik sağlayan Miami Vena, beyaz tabanı, ince damarları ve klasik tasarımıyla iç mimarların olmazsa olmazı haline geliyor. Silestone® Miami Vena, tüm Silestone® Nebula serisindeki en beyaz damarlı yüzey olarak öne çıkıyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.