Simfer 10 yıldır zirvede

13.10.2020
Simfer 10 yıldır zirvede

43 yıldır aynı sıcaklıkla evlerinize dokunan Simfer, karşılaştığınız her türlü sorunda duyarlı, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla ŞikayetVar. com’un memnuniyet, çözüm ve teşekkür göstergelerinde 10 yıldır zirvede.

%71 müşteri memnuniyeti skoruyla tüm beyaz eşya markaları arasında Simfer, müşteri memnuniyeti en yüksek marka olarak öne çıkıyor. Müşterilerinin sorunlarına gösterdikleri duyarlı, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımla müşteri memnuniyeti en yüksek markalar arasında zirvede yer alıyor.

“En iyilerin En İyisi”

Simfer, Şikayetvar.com göstergelerinde 2020 yılının ilk 8 ayında da sektörünün lideri oldu. Şikayetvar.com tarafından müşterilerin deneyimleriyle hazırlanan firmaların “Müşteri Deneyimi Endeksi” ile belirlendiği listede bir kez daha kendi alanının lideri oldu. 10 yıldır Zirvedeki yerini koruyan Simfer, bu yılda“En iyilerin En İyisi” seçildi.

Tarihçe:

Kuruluşundan bu yana bir aile şirketi olan Simfer, 1977’de Türkiye’nin ilk entegre katı yakıt sobası üretimi ile faaliyete başlamıştır. 1997 yılında pişirici grubu ürünlerinin üretimine geçerek faaliyet alanını genişletmiştir.

 

Teknoloji odaklı bir felsefeye sahip olan ve yeni iş fırsatlarını sürekli değerlendirmenin önemli olduğuna inanan Simfer, 2015 yılında soğutucu fabrikasını açarak 3 farklı üretim tesisi ile toplam 250.000 metrekare üretim alanına sahip olup, çalışan sayısını 2000’den fazlaya çıkarmıştır.

 

Simfer, 150’den fazla ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin önde gelen ev aletleri üreticilerinden biridir ve Türkiye’de 6 milyon adet yıllık üretim kapasitesi ile ilk 500 sanayi kuruluşunda 314. Sırada yer almaktadır.

 

Ürün Gamımız:

 

Ankastre Ürünler (Fırın, Ocak, Davlumbaz, Mikrodalga, Bulaşık Makineleri, Kuzineler)

Fırınlar (Solo, Midi, Mini)

Ocak (Setüstü)

Mikrodalga

Su Sebili

Aspiratör

Klima

İç Mekan Isıtıcıları

Dış Mekan Isıtıcıları

Hava Soğutucular

Derin Dondurucular

Ticari Dondurucu ve Soğutucular

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.