Dermokil ile güzellik yolculuğu ellerde başlar

14.10.2020
Dermokil ile güzellik yolculuğu ellerde başlar

Güzellik yolculuğunun en önemli duraklarından biridir eller… Gün içinde binlerce alana temas eder, sıcak-soğuk dış etkenlere maruz kalır. İşte bu yüzden ellerin en az yüzünüz kadar hassas ve özel bir bakıma ihtiyacı vardır.

Bu bakış açısının izini süren Dermokil, organik bileşenlerle zenginleştirdiği el kremleri ile gün boyu nem ve tazelik hissi vadediyor.

İpeksi yumuşaklık doğadan, formülü Dermokil’den

Ellerin bizim hakkımızda çok şey söylediğine inanan Dermokil, imza attığı krem serisi ile el bakımını bir üst noktaya taşıyor. Kişinin kendisini karakterize eden ellerin bakımını Aloe Vera özlü krem ile güvence altına alıyor.

Formülündeki bitkisel özler sayesinde tüm el üzerinde bir koruma bariyeri oluşturarak dış etkenleri minimize ediyor. Kremin ana bileşenini oluşturan Aloe Vera özü, cildi yeniliyor ve gün boyu tazelik sağlıyor. Derinlemesine bakım yapan krem,  elleri zamanından önce yaşlanmaya karşı korur. Formülündeki bitkisel özler ve kil sayesinde cildin kurumadan nemli ve yumuşak kalmasına yardımcı oluyor.

Antik Yunan’dan günümüze bir zeytinyağı hikayesi

Asırlardan beri tüm güzellik reçetelerinin vazgeçilmez oyuncusu olan zeytinyağı, Dermokil imzası ile elleriniz için şifaya dönüşüyor. Zeytinyağının onarıcı ve besleyici gücünden yararlanan Dermokil, el kremi ile teni kusursuzca sarar ve yumuşak bir his verir.

Ciltte yeniden canlandırma hareketi başlatan Dermokil El Kremi, zeytinyağının tazeleyici kokusunu gün boyu hissettirir. Cildinizin nem ihtiyacını karşılayarak kuruma, yıpranma ve zamanından önce yaşlanmaya karşı korur. Bitkisel içerikler ve kil sayesinde cilde derinlemesine bakım yapar. İhtiyaç duyulan her an el, yüz ve vücut için kullanılabilir.

 

Avokadonun canlandırıcı etkisi ile eller havaya

Dermokil El Kremi ailesinin en dinamik üyesi Avokado, tropikal iklimin canlandırıcı etkisini ellerde hissettiriyor. Elleri zararlı etkenlere karşı korurken aynı zamanda hoş kokusuyla gün boyu canlı bir his sağlıyor. Derinlemesine bakım sağlayan el kremi, fomülündeki bitkisel özler ve mikro kil molekülleri sayesinde cildi kurutmadan nemlendiriyor.

Cildin kaybettiği nemi içeriğindeki sağlıklı yağlarla sağlayan avokado, pamuksu yumuşaklıkla cildi nazikçe sarıyor. İçeriğindeki doğal omega 3 sayesinde ellerinizde ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.