Güzelliğin doğal formülü, doğanın onarıcı gücü

14.10.2020
Güzelliğin doğal formülü, doğanın onarıcı gücü

Dermokil Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap Maskeleri ile kendi güzellik iksirini yaratmakla kalmaz, güzellikte kendi kurallarını yaratırsın…

Doğanın en özel armağanlarını yılların uzmanlığı ile formülüze eden Dermokil, Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap ailesi ile maske yapmayı keyifli bir ritüele dönüştürüyor. Pratik kullanımı ve doğal içeriğiyle dikkat çekiyor.

Avokado ile derinlemesine temizlik, doğal parlaklık

Avokado yağlı kil maskesi; kil, avokado yağı, özel katkıları ve uygulama şekli ile etkili ve doğal bir bakım sağlarken, sizlerin de yapacağı ilave karışımlarla maske yapımına dahil olma keyfi yaşatıyor.

İçeriği hazırlanmış “Sen de kat kendi maskeni kendin yap” serisinin en güçlü üyelerinden Avokado, kadar birçok cilt tipi için harika tarifler sunuyor. Şık ambalajının yanında verilen tarif kitapçığında ihtiyaca yönelik maske tarifleri hem cildinizin hem de sizin beklentilerinizi karşılamayı başarıyor.

Kömür ile göz alıcı sonuçlara hazır olun

Kusursuz bir cilt görünümü sağlıklı ve iyi temizlenmiş bir dokudan geçer. Dermokil Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap serisinin kömürlü üyesi tam da bu beklentinizi karşılamak için hayat buluyor. Düzenli kullanıldığında cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan içeriği hazırlanmış maske, kil ve kömür birlikteliğiyle harika sonuçlar çıkarıyor.

Göz ve çevresi hariç tüm yüze el veya fırça yardımıyla ince bir tabaka halinde uygulanabilen maske, eklenecek doğal içeriklerle tüm beklentilerinize cevap vermeyi amaçlıyor. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulanan maske,  tercihe göre sadece T bölgesi, burun veya alın gibi bölgesel uygulanabiliyor.

Yosunun güzellik yolculuğuna eşlik edin…

Yüzyıllar boyunca güzellik iksirlerinin vazgeçilmez malzemesi olan yosun, Dermokil farkıyla günümüze uyarlanıyor. Yosunun arındırıcı gücünden faydalanan Dermokil, kil ile güçlendirdiği içeriğiyle etkili bir maske geliştiriyor.

Aşırı yağlı ciltlerden, kuru ve karma ciltlere kadar birçok cilt tipiyle uyum sağlayan Dermokil Sen de Kat Kendi Maskeni Kendin Yap Yosunlu, farklı malzemelerle kusursuz sonuçlar sağlıyor. Yosunun içeriğindeki antioksidanlar hücre yenilenmesini sağlarken, cilt sorunlarını gidermeye yardımcı oluyor.

Güzellik iksirini nasıl kullanabilirsiniz?

Birçok kullanım alternatifi bulunan Sen de Kat, istenirse hazır ürüne sadece ılık su karıştırıp uygulanabilir, istenildiğinde ise tarifler mutfağınızda olabilecek malzemelerle ilgili ürünler kullanılabilir. Ambalajda yer alan tarifler ve miktarlar yüz bölgesi içindir. Belirtilen miktarda malzemeler metal olmayan bir kapta macun kıvamına gelene kadar karıştırılır. Göz ve çevresi hariç tüm yüze el veya fırça yardımıyla ince bir tabaka halinde uygulanır. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulanır. Durulamayı kolaylaştırmak için makyaj pamuğu veya süngeri kullanılabilir. Tercihe göre sadece T bölgesi, burun veya alın gibi bölgesel uygulama yapılabilir. İhtiyaca göre maske uygulamasından sonra nemlendirici kullanılabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.