Limon C Plus ile maksimum güç sizinle

14.10.2020
Limon C Plus ile maksimum güç sizinle

Doğal maden suyu ile limonun zengin aromasının tek şişede buluştuğu Avşar Limon C Plus, enerjinizi yükseltirken lezzete doyuruyor. Limon C Plus, içerdiği C vitamini ile bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücut direncinizi artırıyor.

Sağlığın başkenti Afyonkarahisar’ın yer altı zenginliklerinden sofralarımıza ulaşan Avşar Maden Suyu, meyve aromalı tatlarıyla her öğüne eşlik ediyor. Eşlik ettiği tüm yemekleri birer ziyafete dönüştüren Limon C Plus, kış aylarına hazırlandığımız şu günlerde C vitaminini maden suyuyla birleştirerek yaklaşan soğuk havalara karşı güçlü bir kalkan görevi görüyor.

Avşar Doğal Maden Suyu Limon C Plus ile enerjiye doyacaksınız

Enfes tadıyla her anınıza keyif katan Limon C Plus, limonun o harika tadını yudumlarken c vitaminiyle gelen enerjiyi üst düzeyde hissetmenizi sağlıyor. Limon C Plus, mineral maddeler ile hazmı kolaylaştırmanın ötesinde gün içerisinde kaybedilen değerlerin geri kazanımını da destekliyor. Limon C Plus’ın mineral içeriğinde bulunan yüksek orandaki potasyum ise vücudun sıvı-elektrolit dengesini ideal hale getiriyor.

 

Avşar Limon C Plus; tekli, 6’lı ve 24’lü paketlerde satışa sunuluyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.