‘Sezon V: Legacy of Fire’ şimdi Conqueror’s Blade’de

14.10.2020
‘Sezon V: Legacy of Fire’ şimdi Conqueror’s Blade’de

MY.GAMES bugün, popüler orta çağ MMO’su Conqueror’s Blade‘in en son genişlemesi olan Sezon V: Legacy of Fire‘ın çıktığını gururla duyuruyor! Güçlü Bizans İmparatorluğu döneminden esinlenen bu yeni sezon; savaş lortlarını, geçmişin unutulmuş öykülerini ortaya çıkarmak, güçlü ateşli birimleri toplamak ve özel sezonluk ödüllerin kilidini açmak için Anadolu’nun dört bir yanına sefere çıkmaya davet ediyor. Sezon V ile, yenilenen eğitimler ve eşit şartlarda bir oyun alanı oluşturan yepyeni Empiros (EU4) sunucusu sayesinde oyuncuların savaşa katılması her zamankinden daha kolay.

Savaşın közleri daha parlak yanıyor- alevin ham gücünden yararlanın ve bu toprakları şekillendirmek için bükün, çünkü yeni bir fetih çağı başladı! Sezon V: Legacy of Fire özellikleri:

Yepyeni Anadolu Bölgesini Keşfedin

Uzak geçmişe yolculuk yapın ve Empiros Krallığı ile onların büyük milisleri Simaki Kardeşliği’ni Anadolu’da ölüme mahkûm bir harekât başlatırken izleyin. Tüm oyuncular Sezon V’e yeni topraklarda başlayacak ve sonunda bu çarpıcı yeni bölgeyi keşfedecek. Conqueror’s Blade’in çıkışından bu yana tanıtılan bu ilk bölge, oyuncuların toprağın kontrolü için savaşabilecekleri, iki haftada bir düzenlenen Bölge Savaşları için harekât alanı sağlıyor.

Yepyeni Bir Sezon Harekâtında İlerleyin

Oyuncular; zorluklar ve ödüllerle dolu bir Sezonluk Harekata başlarken zamanla ve alevlerle savaşacak. Savaş, Anadolu’nun başkenti ve yüce bir imparatorluğun gelecekteki baş mücevheri olan Reginopolis’e büyük bir saldırı ile son bulacak.

İki Yeni Birimle Cehennem Ateşi’ni Serbest Bırakın

Sezon V boyunca açılabilen iki yeni birimle savaşların alevlerini körüklemek çok daha kolay. Bu savaşçılar, Empiros Krallığı’ndaki simyacılar tarafından geliştirilen yakıcı bir sıvı olan cehennem ateşiyle doldurulmuş silahları kullanıyorlar. Zikalyan Milisleri, kuşatma savaşları sırasında saldırganlar için ateşli bir caydırıcı olan atılabilir toprak el bombaları kullanan etkili bir savunma gücüdür. Oyuncular ayrıca, elde tutulan alev silahlarıyla donanmış heybetli bir güç olan Sifanoriler’i de toplayabilirler. Cehennem ateşinin yapısının sırrını korumaya yemin ettiler ve canlı olarak yakalanmaktan kaçınmak için dişini tırnağına takarak savaşacaklar.

Simaki Kardeşliği Saflarına Katılın

Hayranların en sevdiği birimler Simaki Kardeşliği saflarına terfi ettiği için ek takviye kuvvetler çağrılabilir! Simaki Yiğitler, Mızraklı Çavuşlara dayanan seçkin bir alayken, Simaki Paladinler meşaleyi Silahşorlerden devralır. Temel birimler Sezon İddiaları aracılığıyla farklı bir zorluğa yükseltilebilir.

Destansı Yeni Ödülleri Ortaya Çıkarın

Oyuncular rütbelerinde yükseldikçe, Sezon V’in Battle Pass’i ile 100’ün üzerinde ödül seviyesi ile özel ödüller kazanacaklar. Oyuncular, Battle Pass’in hemen ilk seviyesinde asil Vigla Muhafız Kahraman Süslemesini açacak ve savaş alanını ateşe verirken, Vardariot Birim ve At Süslemeleri, dört yeni Duygu Simgesi ve kudretli Strategos Kahraman Süslemesi dahil olmak üzere giderek daha etkileyici ödüller kazanacaklar.

Yenilenmiş Klasik Kozmetikler ve Toplanacak Yeni Silah Kaplamaları

Oyuncular ayrıca Battle Pass’den Kahraman Fişleri toplayabilir ve bunları Sezonluk Mağazada Simaki Kardeşliği’ne layık 11 yeni silah kaplaması için kullanabilirler. Sezon V ile eklenen Kadehler de kazanılabilir ve yenilenmiş klasik kozmetikler elde etmek için kullanılabilir! Oyuncular, Kadehler’i kullanarak, hayranların en sevdiği Kahraman Süslemelerinin, At Süslemelerinin ve I. Sezondan beri mevcut olmayan silah kaplamalarının yeni versiyonlarını elde edebilirler.

Sezon V: Legacy of Fire‘da tarihin alevleri ile öfkelen, şimdi Conqueror’s Blade için ücretsiz bir güncelleme olarak mevcut.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.