Şimdi lekelerle vedalaşmanın, aynalarla barışmanın vakti

14.10.2020
Şimdi lekelerle vedalaşmanın, aynalarla barışmanın vakti

Zamanı durdurmak, güneşten kaçmak, dış etkenlerden korunmak mümkün değil belki ama zamanın etkilerini durdurmak, güneş ve dış etkenlere karşı cildinizi koruma altına almak mümkün… Üstelik tüm bunların hepsi Dermokil ile sihir değil bilim…

Güzellik tutkusunun izini süren ve doğanın en özel armağanı kile imzasını atan Dermokil, %92 doğal içeriği ve zenginleştirilmiş formülleriyle cilt bakımında yeniliklere öncülük ediyor. Titiz bir ARGE çalışması sonucunda geliştirdiği Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 SPF ile cilt üzerinde zamanın, güneşin, sivilce izlerinin, hamilelik lekelerinin ve diğer dış etkenlerin bıraktığı tüm etkileri nötralize ediyor.

Lekelere karşı güçlü bariyer

Hayatın kaynağı olan güneş cildimiz üzerinde estetik açıdan olumsuz etkiler bırakabilir. Önlem alınmadığında ise hem inatçı hem de kalıcı lekeler cildin istenmeyen misafirine dönüşebilir. İnatçı cilt problemleriyle savaşan Dermokil Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 SPF, ilk kullanımda etkisini gösteriyor.

Lekelere karşı bariyer görevi gören Dermokil Leke Kremi, ciltte pigmentasyon yani melanin artışının kontrolünü sağlayarak başta güneş lekeleri olmak üzere hamilelikte oluşan lekeler, sivilce ve yaşa bağlı oluşan lekeler gibi görünümleri azaltıyor, zamanla lekelerin rengini açıyor. Vitamin c+ vitamin e+ mulberry ektrakt içeren Dermokil Leke Karşıtı Güneş Kremi, beyaz tortu ve yapışkan his bırakmıyor. Lekelere karşı en güçlü savaşçıya dönüşen Dermokil Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 SPF, güneş hassasiyeti çok fazla olan cilt tipleri için de kullanım alternatifi sunuyor. Güneşe çıkmadan önce cilde bol ve eşit bir miktarda uygulandığında cilde doğal bir ışıltı kazandırıyor, aynalarla barışmanızı sağlıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.