Tarzınızı deri saat ile tamamlayın

19.10.2020
Tarzınızı deri saat ile tamamlayın

Saatler, yıllardır yaşadığı değişime rağmen her dönemin vazgeçilmez bir aksesuarı oluyor. Rengi, tasarımı ve modelleriyle günün her anında hayatımıza eşlik eden saatler, farklı materyallerin de etkisiyle eşsiz bir uyum ve tarz yaratıyor. Deri ve metalin eşsiz uyumuyla tasarlanan Victorinox Swiss Army 241594 Original Chronograph Limited Edition ile gelecekteki tarzınızı da yaratın.

Saatler zamanı kontrol etmekle kalmıyor ayrıca yeni tarz ve trendlere ayak uydurmamıza da yardımcı oluyor. Doğa tutkunu ya da şehir insanı fark etmeksizin saatler, sesi, görüntüsü ve tasarımlarıyla bir büyü yaratıyor. Sınırlı üretimi, deri kayışı ve deri kadran korumasıyla koleksiyonluk parçalar arasında yerini kısa sürede alacak olan Victorinox Swiss Army 241594 Original Chronograph Limited Edition, deri ve metalin yarattığı eşsiz uyumun nadide bir parçasına dönüşüyor.

Deri kayışın yanı sıra tüm kolu saran kahverengi derisiyle kolayca fark edilen saatin, en zorlu yolculuklarda çizilme ve kırılmalara karşı deri kadran koruması bulunuyor. Siyah metal ve kahverengi derinin zıtlığıyla yakalanan cazibe, farklı tarzlarda farklı kombinasyonlara izin veriyor.

İsviçre saatinin ustalığını anlatıyor

Quartz makinesiyle İsviçre saatlerinin ustalığını anlatan saat, dayanıklı mineral camıyla da eşsiz bir görüntü sunuyor. Koyu gri kadranında yer alan tarih, kronometre işleri kolaylaştırırken, turuncu renkle ayrıştırılan saniye, saate dikkat çekici bir detay katıyor. 2020 yılına özel sınırlı üretimi olan saatin kalbinde ise 36 ay boyunca kesintisiz hayat veren pil bulunuyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.