Park Afyon Güvenli Hizmet Belgesi’ni aldı

20.10.2020
Park Afyon Güvenli Hizmet Belgesi’ni aldı

Afyon’un alışveriş, buluşma ve eğlence noktası Park Afyon, aldığı koronavirüs önlemleriyle Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan denetimlerin ardından “Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ni almaya hak kazandı.

ECE Türkiye tarafından yönetilen, Zafer Bölgesi’nin en gözde alışveriş merkezi Park Afyon, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanan, bölgedeki ilk alışveriş merkezi oldu. Alışveriş Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Türk Standardları Enstitüsü (TSE) arasında imzalanan işbirliği kapsamında gerekli tüm koşulları sağlayan Park Afyon AVM, yapılan denetimleri başarıyla geçerek Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ne sahip oldu.

TSE tarafından hazırlanan COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda yer alan asansör kullanımı, masalar arası mesafe, tuvaletlerin ve ortak alanların temizliği, dezenfektasyon işlemlerinin güvenilirliği, gerekli uyarı afişleri gibi detaylar belge alma sürecinde dikkate alınıyor. Misafirlerine %100 temiz hava sağlayan, ortak alan ve tuvaletlerin düzenli olarak dezenfekte edildiği Park Afyon AVM’de, personel ve ziyaretçilerin sağlığı güvence altına alınıyor. Modern mimarisinin yanı sıra geniş koridor ve ortak alanlarının sağladığı avantajla da sosyal mesafenin korunmasına da azami özen gösteriliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.