Yoga tutkunları 5. Yogakioo Festivali’nde buluştu

20.10.2020
Yoga tutkunları 5. Yogakioo Festivali’nde buluştu

Yoga tutkunlarını 1-4 Ekim tarihleri arasında Antalya’da buluşturan 5. YogaKioo Festivali, Türkiye’de yoganın büyük bir ivme kazanmasını sağlayan Çetin Çetintaş’ın önderliğinde birbirinden değerli on dört farklı eğitmen ile gerçekleşti.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen yoga tutkunlarını Antalya Çıralı’da buluşturan ve her geçen yıl büyüyen yapısıyla dikkat çeken 5. YogaKioo Festivali, 1-4 Ekim tarihlerinde geniş yelpazeye sahip bir programla gerçekleşti. Çalışmaları ve eğitim programları aracılığı ile 10 yılı aşkın süredir sadece Türkiye’de değil, dünya çapında binlerce insanın hayatına dokunan ve yoga bilgisini dileyen herkes ile buluşturmaya devam eden Çetin Çetintaş’ın önderliğinde birbirinden değerli on dört eğitmen ile gerçekleşen festival, yogayla ilgi duyan her yaştan katılımcıya Çıralı’nın büyülü ortamında dört gün boyunca sadece yogayı değil, yaşamı içeren her konuyu deneyimleme fırsatı sundu.

Yoğun asana pratiklerinin yanı sıra, aile diziminden yazı atölyelerine, astrolojiden mitolojiye, masallardan psikoterapiye ve çakra çalışmalarına kadar birçok atölye ve dersi, rengarenk içerikleriyle katılımcılarla buluşturan festival, yoga tutkunlarının farklı konuları deneyimleme fırsatı bulmasına olanak sağladı. Her yıl merakla beklenen YogaKioo Festivali, altıncı yılında da Türkiye’nin en büyük yoga festivali olarak katılımcılarını ağırlamayı merakla bekliyor.

Çetin Çetintaş “Sarı Çiçeği Koklayan Kedi”sini Okurlarıyla Buluşturdu

Yakın zamanda çıkardığı altıncı kitabı “Sarı Çiçeği Koklayan Kedi”yi okurlarıyla buluşturan Çetin Çetintaş’ın yeni kitabı, okurunu varoluş sorgulamasının içine dahil edip birçok soru sorduruyor. Okuruna yaşam felsefesinin derinliklerine bir yolculuğa çıkaran kitap, okuyan için her bir harfi, içine bilgi yüklenmiş diskler gibi bilgiden bilgiye açıyor. Yaşam felsefesinin içine girerek öz, varoluş, hayatın amacı, varlık, yaşan yolu, insanın kendi olması, hayattaki yolculuğu, evrim gibi üstüne düşünülen ve milyonlarca soru üretilebilen konuları kitabında işleyen Çetin Çetintaş, okuruna da bambaşka dünyaların ve düşüncelerin kapısını açmakta.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.