Burgan Yatırım’ın yeni Genel Müdürü Serhan Taylan oldu

21.10.2020
Burgan Yatırım’ın yeni Genel Müdürü Serhan Taylan oldu

Türkiye’nin köklü yatırım şirketi Burgan Yatırım’da üst düzey atama gerçekleşti. Yatırım ve finansal aracılık sektöründe 25 yıla yakın tecrübesi bulunan, birçok farklı pozisyonda görev alan Serhan Taylan, firmanın yeni Genel Müdürü olarak atandı.

 

Sermaye piyasalarında aracılık, kurumsal finansman ve varlık yönetimi alanlarında Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Burgan Yatırım’da üst düzey atama gerçekleşti. Bankacılık ve yatırım sektöründe 25 yıla yakın sürede birçok farklı pozisyonda görev alan Serhan Taylan, Burgan Yatırım’ın yeni Genel Müdürü oldu. Ekim 2020 itibarıyla bayrağı devralan Taylan, şirketin büyümesi, verimlilik ve tüm süreçlerin yönetilmesinden sorumlu olacak.

 

Serhan Taylan kimdir?

İş hayatına 1997 yılında Gedik Yatırım’da başlayan Taylan, HSBC Bank, Garanti Bankası ve Garanti Yatırım’da çalıştı. 2006-2020 yılları arasında ise Denizbank’ta Özel Bankacılık Müdürü, Özel Bankacılık Grup Müdürü ve Deniz Yatırım’da Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.