Hijyen Eczacıbaşı Profesyonel’den, hızlı teslimat Avansas’tan

21.10.2020
Hijyen Eczacıbaşı Profesyonel’den, hızlı teslimat Avansas’tan

Eczacıbaşı Profesyonel ve işyerinin alışveriş yeri Avansas yeni normalle birlikte kapılarını tekrar açan işyerlerine yönelik yeni bir reklam kampanyasına imza attı. “Hijyen varsa iş yerleri açılır. Hijyeni de Avansas getirir” söylemiyle hazırlanan kampanyada, Eczacıbaşı Profesyonel’in Maratem M105 Alkol Bazlı El dezenfektanlarının, Avansas farkıyla işyerlerinin hijyen ihtiyacına etkili ve hızlı yanıt verdiği vurgulanıyor.

 

Ev dışı tüketim sektörünün öncüsü Eczacıbaşı Profesyonel’in temizlik kimyasal ürünleri markası Maratem ve iş yerlerinin kırtasiyeden teknolojiye, gıdadan temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri online alışveriş platformu Avansas, yeni normal ile birlikte kapılarını açan işyerlerinin bu süreçte de yanlarında oldukları mesajını reklam filmi ile ekranlara taşıdı. Lokal İstanbul imzası taşıyan kampanyanın söylemi; “Hijyen varsa iş yerleri açılır. Hijyeni de Avansas getirir”.

Hijyen varsa işler açılır

Reklam filminde günün ilk saatlerinde mağaza, berber, ofis ve restoranın işe başlamasıyla beraber Avansas çalışanı tarafından getirilen Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı ile çalışanların hijyen ihtiyaçları gideriliyor. İş yerlerinin yeni normalde de hijyene en üst düzeyde dikkat ederek kapısını açmaya devam edeceğine gönderme yapan reklam filmi, “Maratem M105 el dezenfektanları Avansas’la 1 iş gününde kapınızda!” mesajı ile son buluyor.

 

Kampanya Künyesi:              Avansas – Hijyen varsa işler Açılır

Reklamveren:                         Avansas & Eczacıbaşı Profesyonel

Reklamveren yetkilisi:        Yaman Altan, Mehmet Celal Arkış, Pelin Özbilgin, Başak Kule Erdoğan

Reklam Ajansı:                       Lokal İstanbul 

Yapım Şirketi:                         Organic Film

Yönetmen:                               Ozan Köse

Yapımcı:                                    Cengizhan Fidan

Medya Ajansı:                        Skala Medya

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.