Starbucks’ın Akasya AVM’deki mağazası yeni yerine taşındı

26.10.2020
Starbucks’ın Akasya AVM’deki mağazası yeni yerine taşındı

Starbucks’ın İstanbul Akasya AVM’deki ikinci mağazası daha geniş ve konforlu olan yepyeni yerinde kahve tutkunlarıyla buluşuyor. Seçili ürünlerin de sunulacağı mağaza misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, İstanbul Akasya AVM’de yer alan iki mağazasından birini misafirleri için çok daha ferah bir ortama taşıdı. Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks’ın yepyeni yerindeki mağazasında seçili mağazalarda yer alan Cold Brew Tap’da bulunuyor. Hem alışveriş merkezinin içinden hem de dışından ulaşımı kolay olan yeni mağaza ile misafirlerine konfor ve eşsiz bir deneyim sunacak.

Starbucks mağazası, lezzetli kahveleriyle dost sohbetlerinin, küçük iş toplantılarının ve huzurlu bir ortam arayanların vazgeçilmez adresi oluyor. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla ideal bir ortam sunan Starbucks, yeni açtığı ya da yenilediği mağazalarında geri dönüşümlü malzeme ve sistemler kullanmaya önem veriyor, bu yönüyle de sürdürülebilir geleceğe de hizmet ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.