Evinizin havasını temizleyin

29.10.2020
Evinizin havasını temizleyin

Hava içerisindeki küçük partikülleri, poleni, tozu ve kokuyu filtreleyerek odanızın havasını temizleyen Medisana 60300 Oda İçi Hava Temizleyici, iç mekanlardaki hava kalitesini artırıyor.

Her solukta temiz hava
Evde daha uzun süreler geçirdiğimiz şu günlerde evin havasının temiz olması sağlığımız açısından son derece önemli. Sağlıktan kişisel bakıma kadar birçok alanda ürünler sunan Medisana, hava nemlendirme ve hava temizleme cihazı modelleri konusunda da estetiği teknoloji ile birleştiren seçenekler sunuyor.

Anti-alerjik antibakteriyel aktif karbon filtresi ile oda havasını temizleyen, hava içerisindeki küçük partikülleri, polen, toz ve ve bakterileri filtreleyen Medisana 60300 Oda İçi Hava Temizleyici ile kapalı mekanların havasını temizlemek ve evde geçirdiğimiz vakitleri daha güvenli hale getirmek mümkün.

Düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü motoruyla dikkat çeken cihaz, havayı içine doğru çekerek 3M aktif karbon filtresinden geçiriyor ve tekrar ortama veriyor. Bu filtre, ortamda bulunan havaya karışmış her türlü bakteri, polen ve kokuyu filtreleyerek ortamın havasındaki bakteri yoğunluğunu azaltıyor.

Kapalı mekanlarda daha temiz bir hava solumaya yardımcı olan Medisana 60300 Oda İçi Hava Temizleyici, filtre değişim süresinin geldiğini kolayca anlamayı sağlayan uyarı sistemine ve USB üzerinden kullanılabilme özelliğine de sahip.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.