Vona Hukuk Bürosu TEİD üyeleri arasına katıldı

02.11.2020
Vona Hukuk Bürosu TEİD üyeleri arasına katıldı

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla 150’yi aşkın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına, her biri ulusal ve uluslararası kurumsal, bireysel müvekkillerine hizmet veren hukukçulardan oluşan ekibi ile Vona Hukuk Bürosu da katıldı.

Etik ve İtibar Derneği (TEİD), üye sayısını arttırmaya devam ediyor. İş etiği ilke ve değerlerinin şirketlerin tüm idari ve ticari fonksiyonları tarafından benimsenmesi ve bir iş yapma biçimi haline gelmesi hedefiyle 2010 yılında kurulan TEİD, bugün GSMH’nın yüzde 15’ini oluşturan ve 250 binin üzerinde çalışanı istihdam eden önde gelen kurum ve kuruluşlardan oluşuyor. İş dünyasının yoğun desteğiyle üye sayısını düzenli olarak artıran TEİD’in yeni üyesi ise, Vona Hukuk Bürosu oldu.

Vona Hukuk Bürosu, sahip olduğu bilgi ve deneyimle müvekkillerine en akılcı, hızlı, etik ve uygun maliyetli çözümleri sunmak için çalışıyor, Türkçe ve İngilizce dillerinde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti veriyor.

Gücünü, uzun yıllar içinde bulunduğu enerji, sağlık ve gayrimenkul sektörlerinden gelen zengin deneyimi ve ekip çalışmasından alan Vona Hukuk Bürosu, TEİD üyeleri arasında yerini aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.