Doğaya ve cilde dost sabunla temizlik ve bakım bir arada

16.11.2020
Doğaya ve cilde dost sabunla temizlik ve bakım bir arada

Cilt ve çevre dostu ekolojik temizlik ürünleriyle bilinçli tüketicilerin tercihi Frosch, Aloe veralı ve Badem Sütlü sıvı el sabunları ile hem derinlemesine hijyen hem de doğal bakım sunuyor. Etkili ve doğal temizlik için bitkilerin gücünden faydalanan Frosch sıvı el sabunları, cildi kurumaya karşı koruyarak ellerinizi temiz ve yumuşacık hissetmenizi sağlıyor.

 

Doğanın gücüyle temizlik için bitki özlü formüller geliştiren Frosch, sıvı el sabunları ile temizlik ve bakımı bir arada sunuyor.  Aloe Vera ve Badem Sütlü olmak üzere iki farklı seçenekle sabunun cildi kurutan etkilerini ortadan kaldıran Frosch, ambalajlarıyla da çevre sağlığına ve sürdürülebilirliğe önemli bir katkı sunuyor.

 

Hayvansal hammadde içermiyor

Aloe veralı ve badem sütlü hassas formülleri  ile cildi kurumaya karşı koruyarak temizleyen Aloe Veralı ve Badem Sütlü sıvı el sabunları, cilt pH’ına uygun olarak cildin optimal asit dengesini koruyor. Dermatolojik olarak test edilen ve vegan içeriği ile öne çıkan sıvı el sabunları, mikroplastik içermeyen çevreci ambalajlarıyla da ambalaj atığının azalmasına katkı sağlıyor.

 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.