Banyo tasarımınıza son dokunuşu siz yapın

18.11.2020
Banyo tasarımınıza son dokunuşu siz yapın

Banyolar için kişiselleştirilebilir pek çok alternatif sunan İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, kumanda kapaklarıyla kullanıcılara detaylarda özgürlük sunuyor. Geberit Sigma ailesinden olan Sigma 50 ve Sigma 21 kumanda kapakları, kullanıcının tercihleri doğrultusunda kişiselleştirilebilirken, farklı renk seçenekleri, yüzey kalitesi,  kolay montajı ve pratik kullanımıyla Geberit’in üst düzey performans çözümlerini en iyi şekilde yansıtıyor.

“Tasarım Fonksiyonla Buluşuyor” felsefesiyle ürün gamını sürekli güncelleyen İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, banyolara son dokunuşu veren kumanda kapaklarıyla da tasarım ve fonksiyonellikteki bilirkişiliğini kanıtlıyor. Geberit imzası taşıyan Sigma 50 ve Sigma 21 kumanda kapakları, kişiselleştirilebilir özellikleri sayesinde banyoları kullanıcının tercihleri doğrultusunda karakterize ediyor. Kolay temizlenebilir basma butonları ile hijyen, çift kademeli deşarj sistemiyle de tasarruf arayışına cevap veren Sigma 50 ve Sigma 21, Geberit Sigma serisi gömme rezervuarlar ile kullanılabiliyor.

Geberit Sigma 50 ile banyo tasarımınıza imzanızı atın

Geberit Sigma serisine ait Sigma 50 kumanda kapakları, yenilenen renk ve materyallerle banyonuzun tasarımını tamamlayacak şık seçenekler sunuyor. Beyaz, siyah, parlak krom, krom, füme cam, toprak rengi cam, bej camdan oluşan, 8 farklı yüzey rengine arduvaz doğal taş, beton ve ahşap yüzey seçeneğini ekleyen Sigma 50, basma butonlarını ise pirinç, bronz ve siyah krom renk alternatifleri ile zenginleştiriyor. Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcı Christoph Behling imzasını taşıyan Sigma 50, banyolar için kullanıcının seçtiği malzeme ile kaplanabiliyor ve seçilen renk kombinasyonuna uygun bir kapak yaratılabiliyor.

Sigma 21 ile kendi kumanda kapağını oluştur

Geberit Sigma 21 kumanda kapağının yuvarlak basma butonlu çerçevesiz tasarımı, yüksek kaliteli yüzeyi ile tam bir uyum sağlıyor. Çerçevesiz tasarımı sayesinde çok sayıda malzeme ile kaplanabilme özgürlüğü sunan bir modeli de bulunan Sigma 21, beton, ahşap, cam veya arduvaz gibi yüzey seçenekleriyle banyolarda üst düzey bir estetik yaratıyor. Sigma 21, pirinç, krom, siyah krom ve bronz tasarım halkasıyla elegant ve asil bir görünüm sunarken pratik kullanımı, kolay montajı ve ergonomik yapısıyla her türlü mekanda kullanılabiliyor.

Öte yandan Banyo içinde oluşan kötü kokuları kaynağında yok eden Geberit DuoFresh koku alma ünitesinin opsiyonel olarak entegre edilebildiği Geberit Sigma 50 ve Sigma 21 kumanda kapakları, banyoda daha fazla ferahlık ve temizlik için akıllı fonksiyonları konforla bir araya getiriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.