SYFF2020 19-22 Kasım Pera gösterimleri iptali

19.11.2020
SYFF2020 19-22 Kasım Pera gösterimleri iptali

19-22 Kasım tarihlerinde İstanbul’da Pera Müzesi’nde gerçekleşmesi planlanan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali, açıklanan pandemi tedbirleri doğrultusunda iptal edilmiştir.

17 Kasım 2020 tarihinde T.C. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan ve 18 Kasım 2020 itibarıyla T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından kamuya duyurulan tedbir kararları doğrultusunda 19 – 22 Kasım tarihlerinde Pera Müzesinde gerçekleşmesi planlanan festival iptal edilmiştir.

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali 2020 seçkisiyle çevrimiçi düzenlenecek olan SYFFEVDE 1 – 6 Aralık tarihleri arasında Surdurulebiliryasam. net adresinde izleyicilerle buluşacak. SYFFEVDE‘nin programına ve kotalı film seansları için kayıt formlarına, hazırlanmakta olan Surdurulebiliryasam. net adresinden ulaşılabilecektir.

SYFFEVDE, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Heinrich Böll Stiftung Derneği Türkiye Temsilciliği ve UNDP Türkiye’nin desteğiyle gerçekleşecek. Çevrimiçi festivalin açılışı, 1 Aralık’da saat 11.00’de; BM tarafından, kuruluşunun 75. yılında ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın beşinci yılını kutlamak için yapılmış özel film “Milletler Birleşince: Acil Zamanlar için Acil Çözümler” (Nations United: Urgent Solutions for Urgent Times) ile yapılacaktır.

13. yılına giren Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali , içinden geçtiğimiz bu olağanüstü dönemde gezegenimizin değişim çağrısına kulak vermeye davet ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.