Duru Beytepe’de, Termo Teknik silüet serisi ile ısınma keyfi

20.11.2020
Duru Beytepe’de, Termo Teknik silüet serisi ile ısınma keyfi

Ankara Çankaya’da hayata geçen, yeşilin hakim olduğu prestijli Duru Beytepe Projesi’nde, Termo Teknik Silüet Serisi panel radyatörler kullanıldı.

 

Ankara’nın gözde yerleşim merkezi Çankaya’da, 47 bin 276 m2’lik bir arazi üzerine inşa edilen, 484 konut ile geniş yeşil alanlardan oluşan ‘Duru Beytepe’nin ısıtması, Termo Teknik Silüet Radyatörleri ile sağlanıyor.

 

Duru Beytepe, seçkin konumu, toplam arazinin yüzde 84’ünü oluşturan yeşil alanı, yüksek kaliteli inşaatı  ve farklı konut alternatifleri ile dikkat çekiyor. Projede tercih edilen Silüet serisi Vertica modeli şık tasarımı, üstün kalitesi, dekoratif renkleri, kısıtlı mekanlara uygun ölçüleri, sağlamlığı ve verimi ile site sakinlerinin yaşam standartını yükseltiyor. .

 

Tona Yapı ile Safe İnşaat şirketleri tarafından inşa edilen, yazlık sinema, hobi bahçesi, etüt salonu gibi ayırt edici özellikleri bulunan, mutluluk ve güven vaad eden Duru Beytepe’de  yaşam 30 ağustos’ta başladı.

 

SİLÜET SERİSİ

Termo Teknik tarafından üretilen dekoratif radyatör grubu Silüet Serisi, verimli ve uzun ömürlü ısıtmanın yanı sıra, mekanlara sıcak ve şık bir dokunuş sağlıyor.

 

Panel radyatörlerde alışılmış beyaz rengin yanında zevkli ve modern görünümlü bir alternatif  olarak antrasit rengi de sunan Silüet Serisi,  farklı öğelerden esinlenen dekorasyonlara uyum sağlıyor.

 

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan fabrikasında ileri teknoloji ve çelik sac kullanılarak üretilen, tasarımı ile kullanıcıların ince zevkine; sağlamlığı, verimliliği ve 15 yıl garantisi ile de bütçesine hitap eden Silüet Serisi’nin Minima, Style, Vertica ve Latida modelleri bulunuyor.

 

Mekânın yapısı dikey ve çizgili radyatör gerektirdiğinde Vertica, bulunduğu ortama dinamizm katan yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Minima, düz ve çizgisiz görünümüyle sadelik ve uyumun seçkin örneğini sunuyor. Kullanıldıkları mekân ile bütünleşen radyatörler, dekorasyonda minimalizmi tercih edenlerin seçeneği oluyor.

 

Style ve Latida ise yatay çizgili pürüzsüz yüzeyleri ile iç mekanların görünümünü zenginleştirmek isteyenlere farklı ebat ve boyutlarda binlerce seçenek sunuyor.

 

 

WEB SAYFASI
Silüet Serisi dekoratif panel radyatörlerin seçkin tasarımlarını gözler önüne seren, eşsiz özellikleri hakkında detaylı bilgi “www. siluetradyator. com” adresinde bulunan web sitesinden alınabiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.