Et. D’Or ile mutfaklarınıza dinamizm katın

20.11.2020
Et. D’Or ile mutfaklarınıza dinamizm katın

Cosentino’nun yüzey endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un Eternal serisinde yer alan yeni rengi Et D’Or, mutfak yüzeylerinde istediğiniz dokunuşa izin vererek yeni bir dinamizm yaratmanıza olanak tanıyor.

 

Yüzey endüstrisinde devrim yaratan Silestone, yüzeyler için şık ve bir o kadar da hareketli renkler sunuyor. Silestone’un en çok tercih edilen serisi Eternal’da yer alan Et. D’Or, mutfaklara modern bir görüntü kazandırarak hareketli tasarımlara imkan tanıyor.

 

Mutfaklara çizgi üstü şıklık 

Beyaz ve altın renginin benzersiz uyumuyla tasarlanan Et. D’Or, damarlı yapısı sayesinde mutfaklarda çizgi üstü şıklık sağlıyor. Hareketli ve estetik görüntüsüyle benzeri olmayan mutfaklar tasarlamanıza olanak tanıyan Et. D’Or, mutfak dekorasyonunda sadeliğin en davetkar zarafetini buluşturuyor.

 

Sınırları sizin çizmenize izin veriyor

Klasik ve bir o kadar da zamansız bir renk sunan Et. D’Or, doğadan ilham aldığı saflığı ve zarafeti mutfaklarla buluşturuyor. Parlak ve mat alternatifleri de bulunan yüzey, mekanlarda sınırları tamamen sizin çizmenize izin veriyor.

 

N-boost teknolojisi renklere derinlik yüzeye direnç kazandırıyor

Silestone’un tasarımları sadece görünümüyle değil, Cosentino tarafından geliştirilen N-boost teknolojisiyle de kullanıcılara ayrıcalık sunuyor. Kuvars yüzeylerde teknolojisi ile yeni bir çağ başlatan N-boost, yüzeye sıvı tutmazlık özelliği kazandırıyor. Yüzey parlaklığını ve renk derinliğini artıran N-boost teknolojisi en zorlu alanlarda sağladığı ışıltıyla, mekanlara olağanüstü genişlik hissi veriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.