MYCey, emzirme ürünleriyle bireylerin gelişimine katkı sağlıyor

20.11.2020
MYCey, emzirme ürünleriyle bireylerin gelişimine katkı sağlıyor

Anne ve bebekler için birbirinden fonksiyonel ürünler geliştirerek hayatlarını kolaylaştıran MYCey, ürünleriyle anne ve bebek arasındaki bağı da güçlendiriyor. Bebeklerin gelişimi ve anne arasındaki bağın kurulmasında son derece önemli olan emzirme saatleri için Emzirme ve Destek Minderi, Emzirme Önlüğü sunan MYCey, annelerin hayatını kolaylaştırırken, huzurlu ve mutlu bireylerin gelişimine de bebeklikten itibaren katkı sağlıyor.

 

Anne sütüyle beslenen bebekler gün içinde sıklıkla acıkabiliyor, zaman ve yer kaygısı olmadan annelerin her an bebeklerini özgürce emzirmesi gerekiyor. Anneler için unutulmaz ancak bir o kadar yorucu ve stresli olabilen emzirme anlarına MYCey, Emzirme ve Destek Minderi, Emzirme Önlüğü ile çözüm sunuyor. MYCey’in “Emzirirken Özgürsün” sloganıyla anne ve bebeklerin mutluluğu için tasarladığı emzirme ürünleri, stresi azaltarak mutlu ve güçlü bağların yaratılmasını sağlıyor.

 

MYCey’in ‘Emzirme’ kategorisinde yer alan yenilikçi ürünleri anne ve bebeklerinin evde ya da dışarıda fark etmeksizin emzirme anlarını eşsiz dakikalara dönüştürüyor. Emzirme ve Destek Minderi, Emzirme Önlüğü anne ve bebeklere her yerde konforlu bir emzirme deneyiminin kapılarını açıyor.

 

Emzirme anlarını en güzel anılara dönüştürüyor

Yumuşak yapısı ve u-şekli ile bebeği destekleyerek rahat ve konforlu bir ortam sunan Emzirme ve Destek Minderi, annenin de emzirirken ergonomik olarak doğru pozisyonda kalmasına imkan tanıyor. Emzirme döneminde yaşanan sırt ve kol ağrılarını da azaltan minder, bebeklerin sırtüstü uzanmasına, karınları üzerinde egzersiz yapmasına ve oturmayı öğrenmelerine yardımcı oluyor. Anneler için uzun ve bir o kadar da zorlu emzirme saatlerini en güzel anılara dönüştüren minder, kolayca yıkanabiliyor ve farklı desenlerde birçok kılıf seçeneği bulunuyor.

 

Özel yaka tasarımı bebekle göz teması sağlıyor

Annelere istediği yerde istediği zaman stresten uzak bir emzirme fırsatı tanıyan Emzirme Önlüğü, özel yaka tasarımı ile annenin bebekle göz teması kurmasını sağlıyor. Yüzde yüz pamuklu nefes aldıran ve ince yapısıyla bebeğin terlemesini de engelleyen önlük, ihtiyaç anında hafif bir battaniye ya da puset koruması olarak da kullanılabiliyor. Boya göre ayarlanabilen önlük kaymayan yapısıyla da dikkat çekiyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.