Aydınlatmada akıllı ürünlerle yüzde 25’e kadar tasarruf

24.11.2020
Aydınlatmada akıllı ürünlerle yüzde 25’e kadar tasarruf

Tasarruf ve verimlilik her geçen gün hayatımızda daha önemli bir yer alırken, çevreye ve bütçeye dost ürünler de daha fazla tercih edilmeye devam ediyor. Akıllı mekanlar için akıllı ürünler geliştiren Günsan Elektrik, evlerden tesislere, her yerde enerjinin verimli kullanılmasına ve yüzde 25’e varan oranlarda tasarruf sağlanmasına yardımcı oluyor.

 

Kullanıcıların ihtiyaç beklentilerine göre anahtar ve prizler geliştiren Günsan Elektrik, enerjinin verimli kullanılmasına yönelik geliştirdiği Hareket Sensörü, Energy Saver sistemleri ve dimmerler ile ev, ofis ve sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerde yüzde 25’e kadar tasarruf sağlıyor.

 

Gereksiz kullanımı önlemekle başlayın

Günsan’ın hemen her serisinde sunulan Hareket Sensörü; içerisinde bulunan dedektör yardımıyla insan hareketlerini algılayarak, aydınlatmanın kontrolünü size bırakıyor. Zaman ve Işık (Gece-Gündüz) ayarı sayesinde kullanılan ortama en uygun ayarı yapmanızı sağlayarak gereksiz kullanımı önlüyor ve tasarruf sağlıyor. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde ise Energy Saver tercih ediliyor.  Energy Saver sayesinde tesislerde müşteri odasından çıktığında lamba ve elektrikle çalışan tüm cihazlar devre dışı kalıyor ve cihazların teknolojik ömürlerinin de uzaması sağlanıyor. Bu yöntemle tesis ortalama %20-25 enerji tasarrufu sağlayabiliyor. Aydınlatmanın parlaklığını ayarlamak için kullanılan Günsan Dimmer anahtarlarla ise iç mekanların aydınlatmasında voltaj kontrol edilerek, isteğe göre ayarlanabiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.