Evidea yeni mağazasıyla şimdi Tepe Nautilus’ta

27.11.2020
Evidea yeni mağazasıyla şimdi Tepe Nautilus’ta

2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan ve güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla da müşterileriyle buluşan Evidea, büyüme hamlesine devam ediyor. Evidea’nın 12. mağazası, İstanbul Tepe Nautilus’ta hizmete girdi. 27 Kasım’da kapılarını açan Tepe Nautilus Evidea mağazasında, binlerce çeşit ürün, evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenleri bekliyor. Açılışa özel kampanya kapsamında 500 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, anında 100 TL indirim kazanıyor!

 

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, perakende ağını yeni mağazalarla genişletiyor. Yoğun ilgi gören yeni Evidea mağazası “Burada her şey evim için” sloganıyla Tepe Nautilus’ta açıldı. Evidea, yeni mağazasında müşterilerini sürpriz bir kampanyayla karşılıyor. Açılışa özel kampanya kapsamında 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, anında 100 TL indirim kazanıyor.

 

Yeni Evidea mağazası, evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere kaliteli, kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunuyor. Oldukça geniş ve ferah Evidea mağazasını ziyaret edenler, çocuk ve yetişkin odaları için ilham verici dekoratif fikirler buluyor.

 

Evidea, mağazalarında aldığı üst düzey hijyen tedbirleriyle müşterilerine alışverişin güvenli ve keyifli halini sunuyor. 5 yıl içinde 110 mağaza açmayı planlayan Evidea, çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak, yaklaşık 1500 m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında, tüketicilere dekoratif fikirler bulup ilham alabilecekleri bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. 2020 yılı sonuna kadar yeni mağazalarla müşterileriyle buluşmayı planlayan Evidea, Konya, Bodrum ve İzmir’de de mağazalaşma sürecini başlatmaya hazırlanıyor. Evidea’nın mağaza açılışları 2020 yılı boyunca Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde devam edecek.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.