BEE’O Propolis’ten bir inovasyon örneği: BEE’O Up Propolisli şurup

30.11.2020
BEE’O Propolis’ten bir inovasyon örneği: BEE’O Up Propolisli şurup

Türkiye’nin ilk ve tek yerli İnovasyon Ödüllü Anadolu propolisi üreticisi BEE’O Propolis, eczanelerde satışa sunulan BEE’O UP ürünleri ile yenilikçi ürün kavramını baştan yazıyor. BEE’O UP Propolisli Şurup ile çocuklara lezzetli ve beslenmelerine değer katacak bir gıda sunuyor.

 

Gıda Yüksek Mühendisi Propolis Uzmanı Aslı Elif Tanuğur Samancı, Ziraat Mühendisi Arıcılık Uzmanı Taylan Samancı ve Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu tarafından 2013 yılında KOSGEB destekli Ar-Ge projesi ile İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te kurulan BEE’O Propolis, Türkiye’de ilk ve tek olan Sözleşmeli Arıcılık Modeli ile kovandan sofraya her aşamasını kontrol ederek ve patentli formülleri ile ürettiği ürünleri tüketicilerine sunuyor.

Annelerin Tercihi, Çocukların En Sevdiği!

Damla, sprey, tablet ve karışım ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesinin vazgeçilmezlerinden olan BEE’O UP Propolisli Şurup çocukların favorisi!

BEE’O Propolis’in, İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te geliştirdiği, inovasyon ödüllü, patentli yöntemiyle özütlediği propolisten, portakal suyundan ve ham baldan oluşan formülüyle BEE’O UP Propolisli Şurup, hiçbir koruyucu, katkı maddesi ve ilave şeker içermiyor. Yüksek sıcaklıklarda işlem görmeden ve polenleri tutacak şekilde filtre edilmeden, tüm besin içeriği korunan ham bal ile tatlandırılan bu ürün, çocuklara %100 doğal ve saf bir lezzet sunuyor.

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda ‘‘Annelerin Seçimi Yılın Ürünü’’ seçilen BEE’O UP Propolisli Şurup, eczanelerde satışa sunuluyor.

BEE’O UP Propolisli Şurup ile beslenmenize değer katıyor!

Propoliste bulunan fenolik ve flavonoid bileşenler açısından zengin BEE’O UP Propolisli Şurup, doğal C vitamini içeriği ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor. Ayrıca kan damarlarının, kemiklerin, kıkırdağın, diş ve diş etlerinin normal fonksiyonlarının korunmasına yardımcı oluyor ve demir emilimini arttırıyor. Normal enerji oluşum metabolizmasını da destekleyen BEE’O UP Propolisli Şurup, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına da katkıda bulunuyor.

İçeriğinde, %5 oranında saf Anadolu propolisi bulunan şurupta ayrıca %35 oranında ham bal ve %60 oranında doğal portakal suyu bulunuyor. Çocuklar için her gün 1 ölçek tüketilmesi tavsiye ediliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.