Performans ve tasarımın mükemmel birleşimi: Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

30.11.2020
Performans ve tasarımın mükemmel birleşimi: Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

Mükemmel tasarım ve yalıtım özellikleri ile her mekanın ruhuna uyum sağlayan Egepen Deceuninck Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, geniş renk yelpazesiyle kalite ve estetik arayışını mükemmel şekilde karşılıyor.

 

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, mükemmel tasarım ve estetiği sayesinde çeşitli mekanlarda farklı tarzlara kolayca uyum sağlayarak her beklentiyi rahatlıkla karşılıyor. Doğadan esinlenen14 renk çeşidiyle sunulan Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, estetik hatları ve  özel tasarımı sayesinde mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlıyor, dışarıda hava ne kadar soğusa da mekanlar sıcak kalıyor.

Tasarımla gelen mükemmel performans

Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, 70 mm’lik PVC profil genişliği ve  5 odacıklı yapısıyla farkını ortaya koyarak yoğun trafikli ve çok gürültülü yerleri dahi maksimum akustik yalıtım ile sessiz bir yaşam alanı haline dönüştürüyor. Elle yerleştirilen fitillere göre iki kat daha iyi akustik yalıtım sunan iki bölgeli fitilleri ile Zendow, güçlü izolasyon sağlayan TPE conta sistemi ile de öne çıkıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.