Kale’den evlerde değişim rüzgarı başlatan kampanya

02.12.2020
Kale’den evlerde değişim rüzgarı başlatan kampanya

Yenilenmeye ve değişime en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, Kale “Kale ile evlerde değişim rüzgarı” sloganıyla, yüzde 45’e varan indirimlerin yer aldığı değişim kampanyasını başlattı.

Estetik tasarımları ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonel çözümleri ile mekanları yaşatan Kale, evlerini yenilemek isteyen tüketicileri sevindirecek değişim kampanyasını duyurdu. 31 Aralık’a kadar devam edecek kampanyada, Kale’nin her biri geniş ürün yelpazesine sahip Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, EdilgresEdilcuoghi markalı ürünleri yüzde 45’e varan indirimler ve uygun ödeme seçenekleriyle tüketiciyle buluşacak.

Markalarının kalitesini, bütünsel çözümlerle birleştiren Kale’nin, farklı stillere hitap eden ve yaşam alanlarına anlam katan ürünlerin yer aldığı değişim rüzgarında; birbirinden şık seramikler, hayatı kolaylaştıran banyo mobilyaları, tasarruflu armatürler, hijyenik klozet ve lavabolar, Kale satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Sizde yeni yıla değişim ile girmek, estetik ve konforu bir araya getirerek evinizde en son trendleri yakalamak istiyorsanız, Kale’nin büyük değişim kampanyasından faydalanmak için, en yakın Kale satış noktalarını ziyaret edebilir, mekanı yaşatan ürünler ve en uygun çözümler ile tanışabilirsiniz.

* 16 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasındaki alışverişlerde geçerli kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere kale.com.tr adresinden veya 0850 800 5253 numaralı Kale Müşteri İletişim Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.

 

*Kampanya sadece nihai tüketiciler tarafından yapılacak perakende alımlarda geçerli olup, toplu alımlarda geçerli değildir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.