Bien’den mekanları ısıtacak yeni koleksiyonlar

03.12.2020
Bien’den mekanları ısıtacak yeni koleksiyonlar

En ileri teknolojiyi doğallıkla sentezleyen Bien, 20x120cm ebadındaki ahşap görünümlü seramik koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına ayrı bir kimlik kazandırıyor. Dayanıklı ve kolay temizlenme özelliği ile ön plana çıkan koleksiyonlar hem iç hem dış mekanlarda kullanıma imkân tanıyor.

Bien’in yeni tasarımlarından, adını İspanya’nın birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı tarihi şehri Salamanca’dan alan “Salamanca”, İspanyolca’da bin yıllık anlamındaki “Milenario” ve Kuzey’den esinlenen “Norden” koleksiyonları ahşap ürün grubunun en iddialı örneklerinden.

En ileri teknolojiyle üretim yapan Bien’in, ahşap desenleri ile samimi bir ortam vadeden yeni koleksiyonları ağacın, ahşabın insana olan yakınlığını yaşam alanlarına taşıyor.

Bien’in mat yüzeyleri ve natürel tonlarıyla dikkat çeken teknik porselen karo grubundan 20x120cm ebadındaki koleksiyonları seramiğin kullanım avantajlarını da beraberinde sunuyor.

Sektöre inovatif çözümler sunan Bien’in, koleksiyonlarındaki ahşap görünümlü ürünler yazlık evler, ofis, AVM, konut, bahçe, otel, restoran, sosyal alanlar gibi birçok alanda kullanıma imkân tanıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.