DYO’dan duvarlara ipeksi dokunuş

07.12.2020
DYO’dan duvarlara ipeksi dokunuş

Boya sektörünün öncüsü DYO, zengin ürün yelpazesiyle yaşam alanlarına renk katmak isteyenler için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Duvarlarda iz bırakmayan aynı zamanda nefes aldıran çevre dostu boya arayanlar, DYO’nun “Dinamik İpek Mat” iç cephe boyası ile hayaline kavuşuyor.

Türk boya sektörünün en köklü markası DYO, çevreye, insana saygılı, inovatif ve farklı çözümler sunmaya devam ediyor. DYO, iç cephe boyası Dinamik İpek Mat ile yüzeylerin nefes alması, lekelerin kolay temizlenmesi ve çevre dostu gibi birçok farklı özelliği tek bir üründe buluşturuyor.

Silikon katkısı sayesinde yüksek su itici özelliğe sahip olan akrilik emülsiyon esaslı DYO Dinamik İpek Mat, duvarlarda lekelere geçit vermiyor. İç cephe son kat boyası Dinamik İpek Mat’ın uygulandığı mekânlarda ketçap, kurşunkalem ve suluboya gibi lekeler kolaylıkla silinebiliyor. Uygulandığı yüzeylerin nefes almasına izin veren, aynı zamanda kokusuz, insan ve çevre dostu bir ürün.

Dinamik İpek Mat, mükemmel örtücülüğün yanında duvarlara ipeksi bir görünüm kazandırarak kusursuz yaşam alanları oluşturulmasını sağlıyor. DYO Renk Pınarı Sistemi’ne uyumlu olmasıyla, binlerce renk arasından yaşam alanlarınızı dilediğiniz renkte tasarlamanıza imkan sağlıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.