Kış soğuğunda LG DUALCOOL klima konforu

07.12.2020
Kış soğuğunda LG DUALCOOL klima konforu

LG DUALCOOL Klima sahipleri, ürünlerinin hızlı ısıtma ve sağlıklı hava sağlama özelliği ile kış aylarında da klima konforu yaşıyor. Üstelik, daha sessiz çalışan, daha az enerjiyle daha fazla ısıtma ve soğutma sağlayan LG DUALCOOL, LG ThinQ uygulamasıyla ev dışındayken bile yönetilebilmesi ile avantaj sağlıyor.

 

LG Electronics (LG), DUALCOOL Klimalar ile kış aylarında da kullanıcılarının yanında. Çok daha az enerji ile hızlı ısıtma ve soğutma özelliğine sahip LG DUALCOOL Klima kullanıcıları, LG’nin özel ev aletleri kontrol uygulaması ThinQ ile Wi-Fi donanımlı bir cihaz üzerinden istedikleri zaman istedikleri yerden klimalarına erişebiliyorlar.Klimalarını uzaktan kontrol ederek ortamı istedikleri ısıya getirebilen LG DUALCOOL sahipleri, eve geldikleri anda sıcacık evlerinin konforunu yaşıyorlar.

Az Enerji, Hızlı Isıtma ve Soğutma

LG’nin gelişmiş DUAL Inverter Kompresörünü kullanan LG DUALCOOL Klimalar, çok daha az enerjiyle çok daha fazla performans gösteriyor, bulunduğu ortamda hızlı ısıtma ya da soğutma sağlıyor. Ayrıca, Comfort Air moduyla da, klimanın kanatlarının optimum açıya ayarlanmasını böylelikle, havanın doğrudan kişiye gelmesi yerine odanın etrafında dolaşması sağlanıyor.

Ayrıca, LG Dual Inverter Kompresör, klimaların daha hızlı soğumasını, daha uzun süre dayanmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlayarak, klimalardaki geleneksel gürültü sorununu çözüyor. 10 yıl garantili kompresör ile kullanıcılar uzun bir süre LG klimanın avantajlarından yararlanabiliyor.

Hızlı ve Kolay Kurulum

LG klimaların kurulumu da çok daha kolay ve etkin şekilde yapılabiliyor. Kurulum için gerekli olan iş gücünü ve zamanı azaltan tasarımı sayesinde klimalar çok daha kısa sürede kurulabiliyor. Üstelik LG DUALCOOL Klimalar, içerisinde kullanılan R32 soğutucu gaz nedeniyle çevre dostu olarak tanınıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.