SAS Türkiye Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ultav oldu

07.12.2020
SAS Türkiye Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ultav oldu

Dünya analitik lideri SAS, Türkiye Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Emre Ultav’ı getirdi. İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği mezunu olup yüksek lisans öğrenimini Marmara Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde tamamlayan Emre Ultav, 20 yılı aşkın sektör deneyimine sahip. İş hayatına Nexus A.Ş.’de yazılım mühendisi olarak başlayan Emre Ultav, Software AG’deki müşteri yöneticiliği ve satış pazarlama müdürlüğü görevlerinden sonra Gantek A.Ş’de BMC Software Grup Müdürlüğü görevini üstlendi. Ardından SAS da dahil olmak üzere Oracle ve SAP gibi global şirketlerde çözüm liderliği, satış, pazarlama ve kanal yönetimi alanlarında yöneticilik pozisyonlarında bulundu.

SAS Türkiye’de 2006-2012 yılları arasında Telekomünikasyon ve İş Ortakları Satış Müdürü pozisyonunda da görev almış olan Emre Ultav, “SAS’ın büyüyen organizasyonuna üst düzey sorumluluk alarak yeniden katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Şirketlerin çok daha azı ile fazlasını yapmak zorunda kaldığı, veriye dayalı doğru kararlar vermeye her zamankinden fazla ihtiyaç duyduğu bu dönemlerde SAS’ın ileri analitik çözümleri, uzmanlığı ve birikimleriyle müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

İş zekâsı, müşteri deneyimi yönetimi, ileri analitik, yapay zekâ, e-ticaret projelerinde şirketlerin veriye dayalı dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik eden, derin tecrübe ve uzmanlığa sahip olan Emre Ultav, SAS Türkiye’nin yeni dönem başarı hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol üstlenecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.